Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki egy visszatérő álom...

Valaki egy visszatérő álom megfejtésében tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy álom mindig másformában mutatkozik de mindig ugyan az történik. Kifele sétálok a városból, vagy valami óváros szerűség fele vagy természet fele és előveszek a zsebemből egy érmét ez is mindig változik, hogy mi van az érmén de általában egy ötven forintos hátoldala. Ami még állandó momentuma az, hogy mindig alkonyodik vagy már este van. Mégis mire utalhat?

#érme #esti városi séták egy álomban
2015. ápr. 4. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

A várost vagy a természetet szereted jobban?

Félsz?

Mi szokott a fejedben lenni a sétán?

Szeretsz otthon lenni?

Sokat vagy egyedül?

Mit tennél a valóságban, ha ott lenne az óváros?

2015. ápr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Missi_Key ***** válasza:

ez egy kicsit úgy hangzott mint valami ókori görögös film kezdete...

Caesar kisétál a pénzel feldobja...elmenjen e vagy vezesse a hadat... :D


amúgy történt ilyen veled kissebb korodban?

2015. ápr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lucifer-666

A várost vagy a természetet szereted jobban?

Nehéz kérdés mert szeretem a természet nyugodságát de hosszabb távon vonz a város és fordítva

Félsz?

Vab egy pár dolog ami félelmet kelt vagy épp aggaszt

Mi szokott a fejedben lenni a sétán?

Sajnos arra nem emlékszem

Szeretsz otthon lenni?

Igen ha nem vagyok egyedül

Sokat vagy egyedül?

Nem igazán álltalában mindig van otthon valaki ha magányra vágyom vagy olvasni szeretnék akkor behúzodom a szobámba de álltalában mindig van körülöttem valaki

Mit tennél a valóságban, ha ott lenne az óváros?

Elkezdeném keresni a kiutat és találgatnám hogy miért mentem oda


Missi_Key

Konkrétan ilyen nem persze sokszor volt olyan, hogy hazafele sötétedett és sötétben sétáltunk

2015. ápr. 4. 18:22
 4/4 Gelko válasza:
En ott kezdenem, hogy elkezdenek meditalni...csapolni a kozmikus energiat.A meditacio tudatos alomfejtes.albert einstein ha valamit nem tudot, akkor meditalt. Ami az almokat illeti, tudnod kellene hogy az emberi agy 70 tudatallati es 30 tudatos. A tudatallatiban vannak az elozo eletekbol valo karmikus feladatok eltarolva. En felek a kigyoktol, vagyis elozo eletembe el voltam arulva...sajnos ebben az eletben is megtortent, de amiota az ex osszejott a baratommal, megcsalt, megalazott, anyagilag tonkretett azota nem felek annyira a kigyoktol.ennyhult a fobiam.sikeres ember lettem.aktiv sportolo jo egeszseggel jo munkahelyel...3 evvel ezelott egy labbal a sirban... en fel eve meditalok es heti 4 alomra emlekszek.youtube sri sayatri vagy agykontrol az is jo :) szerintem a te esetben arrol van szo, hogy fontos dontest kellet hoznod vagy kellesz hoznod.......pelda.van ket halalos beteg gyermeked de csak az egyik gyerekedet tudod megmenteni.surget az ido.ez az alkonyat. A kulcszo.ELFOGADNI ES ELENGEDNI...ezt mondogasd gyakran es napontaha dontesnel leszel.egyertelmuen a dontes a kulcszo a te esetedben.soxikert.es meditalj.:) ha nem tudsz akkor youtuben talalsz videokat. De inkabb leirom a legegyszerubet.csukd be a szemed, mert az fal a legtobb energiat.helyezkedj el kenyelmesen ugy hogy kesobb ne keljen mozogjon.figyeld a legzesedet.probalj orron keresztul be, ki ahogy jo.en 28 vagyok nekem napi 28 perc megengedet.kortol fugg.ha jon gondolat, mond ki fejben elfogqdni es elengedni majd megint koncentralj a legzesedre, mert ahova koncentralsz oda megy az energia...
2015. ápr. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!