Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Normális hogy folyton (de...

Normális hogy folyton (de tényleg folyton) erotikus álmaim vannak?

Figyelt kérdés

Újabban napi szinten álmodok ilyet, és egyre kellemetlenebb szituációkban : pl a tegnapi nap azt álmodtam hogy összejöttem osztálytársammal (és a többit ti is kitaláljátok szerintem...), egyszer a volt tanárommal, de volt mikor egy ennél durvábbat, a saját családtagommal, aki nem mellesleg nő (!!!). Nagyon ciki utána a szemükbe nézni, főképp hogy emiatt képes voltam kerülni azt a bizonyos családtagot, sőt még a mai nap is furcsa az érzés mikor nála vagyok. Exemmel is úgyszint ilyet álmodtam, idegen (álmomban ismeretlen) férfiakkal is.... nem birom... múltkor pl orgazmussal keltem fel.


Ez lehet annak az oka hogy nagyon kivánom? Mert oké hogy egyszer kétszer ilyen jellegű az álom, de mindig?

Kb 1 hónapja volt részem szexben, azóta nem volt semmi.


2015. ápr. 4. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Az álmokkal nem tudsz mit csinálni, nem tudod szabályozni őket.
2015. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már ki vagy éhezve, ez az oka. Nyugi ez jó. A szex kategóriába találsz partnereket (vigyázz velük, igazi adoniszek).
2015. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:))) gondolom ...
2015. ápr. 4. 21:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Álmodban bármit megtehetsz következmények nélkül.
2015. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De annyi. És az az érdekes az egészben hogy élőben soha nincs olyan jó a szex mint álomban.

Ezt sosem értettem.

2015. ápr. 4. 21:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert csak beléd nyomják tövig a furkók, ahelyett, hogy kényeztetnének.
2015. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondom, biztos vágysz egy jó döngetésre, ez 100%
2015. ápr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:)
2015. ápr. 4. 21:19
 9/9 anonim válasza:
100%

Egyértelmű, hogy kielégítetlen vágyaid vannak. Az, hogy álmodban szinte "elérhetetlen személyekkel szexelsz az is csak arra utal, hogy felfokozott állapotban vagy és azt is ennek tudnám be, hogy ezek az élmények intenzívebbek mint a valóságban.

De nagyon is lehetséges elérni ezt az élményt amit álmaidban érzel,(ezért szokták mondani, hogy megtaláltam álmaim...)hát ezek szerint te még nem találtad meg álmaid partnerét.

És, hogy a kérdésre is feleljek,igen, ha havonta egyszer van szexuális kapcsolatod akkor normális, hogy mindig ilyet álmodsz. Nekem sűrűbben van és mégis minden nap ilyet álmodok. Valószínű, hogy nekem a heti 1-2 is kevés.

2015. ápr. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!