Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sokszor ébredek fel arra,...

Sokszor ébredek fel arra, hogy szól a csengő, telefon, de ez nem történik meg, mi lehet a jelentése ennek a jelenségnek?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 9. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi,ez csak az álom hozadéka.
2015. ápr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vársz valakit?

Szoktak sokat hívni? Fontos felvenni a telót?

Mi lesz ha nem reagálsz rá és nem álom?

Mikor jössz rá, hogy álom volt? Azonnal ébredésnél vagy miután látod, hogy semmi nem szólt?

Hogy szól, ami szól és hol? Mire hasonlít?

Hány óra alvás után, hánykor és milyen gyakran történik?

Gyógyszert szedsz valamit?

Egyedül laksz és csendben alszol?

2015. ápr. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyből az ugrott be, hogy valami fontos eseményre utalhat esetleg az életedben. Nincs esetleg valami amire vársz, hogy bekövetkezzen? Esetleg hiányzik valaki, akire tudat alatt, (vagy akár tudatosan is) várhatsz? Esetleg a munkád túl megterhelő, fontos tárgyalások, sok teendő stb? Nem vagy túlhajszolt, vagy nem érzed, hogy mindenki téged ,,zaklat" a gondjaival, esetleg hozzád fordulnak segítségért? Ezeken gondolkodj, mert szerintem valami ilyesmire utalhat.

Nem vagyok álomfejtó, de ezeket tudom elképzelni.

Nekem pl. még jó pár éve, mikor még általános iskola, hetedik osztályos voltam, volt egy érdekes álmom, ami nagyon valóságosnak tűnt, és pont ilyen volt:

Egy vasárnap reggel ,,arra ébredek", hogy szól a mobilom, felveszem és beleszól egy rikácsolós de fiatal gyerek/talán női hang, hogy ,,kelj má' fel b...+." Aztán derült ki, hogy ez csakis álom lehetett, mert semmiféle hívás nem volt a hívásnaplómba. Pedig akkor szilárd meggyőződésem volt, hogy átéltem, és valaki tényleg szórakozik velem.

2015. ápr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak álom, vagy valami kisebb zaj felerősödik. Én is átéltem ezt és nem csöngött semmi.
2015. ápr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fel kell kelni!!!
2015. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!