Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Menyire hisztek az álmokban?...

Menyire hisztek az álmokban? És mit jelenthet az ha a párom azt álmodja ogy kibékül az exével?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 21:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
H az exére vágyik...mitom én nm vagyok ien nem is tudom milyen
2010. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

hát még benne van az ex emléke... álmainkat nem tudjuk irányitani, hogyha azt álmodod, hogy megcsókolsz egy halottat akkor nekrofil vagy?


álom az álom, nem kell komolyan venni

2010. febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ha tizenévesek vagytok, akkor ideje felkészülnöd, hogy lapátra tesz.

ha huszon, akkor félrekamatyol,

ha harmincas, akkor azt nem tudom, mert 25 vagyok.

2010. febr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
akkor te 25 éves félre szoktál katymatyolni? :)
2010. febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Boccs kamatyol
2010. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Másnak az álomfejtését nem tudom megállapítani, de Nálam bejött az álmom:


Még régebben, az akkori barátnőmről azt álmodtam, hogy Tőlem átszáll egy másik autóba (az exének az autójába).

Szakításunk után (Ő szakított Velem) fél évvel derült ki, hogy visszament az exéhez és kapcsolatunk alatt is próbálkozott Nála...


Szóval itt az a helyzet, hogy a barátnőd álmodta és elmondta Neked? Szerintem ne parázz!

Inkább figyelj oda, hogy olyan hibákat ne kövess el mint az ex... de szerintem ez alap :)

Az hogy "kibékül" az most mi? Haverok lesznek vagy összejönnek? Nem mindegy.

2010. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Az álom az agy nyugalmi állapotában történő működése. Visszapörgeti az eseményeket és sokszor elég zavaros dolgok képesek kisülni belőle. Mindig álmodsz, de ha túl mélyen alszol nem emlékszel rá. Egy álomnak sok oka lehet: érdekel valami, mert nem tudsz róla eleget vagy mert egyszerűen nagyon foglalkoztat, arcok bukkannak elő a múltadból akiket akár már egy éve nem láttál (főleg ha jobban ismertétek egymást, stb.

Nem kell ezen megijedni. Az álom csak álom:)

2010. febr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
szerintem pedig olyanokat álmodunk amik a valóságban nem lehetségesek, pont ezért álmok:)
2010. febr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

A személyes és vonatkozó névmásokat kis betűvel kell írni...


Am meg szerintem ki akar vele békülni.


20f

2010. febr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

én bioszos vagyok és azt tanultuk hogy amiket nappal elfolytunk érzések, amiket bánunk dolgok, vagy sokat foglalkoztat, olyan érzések amelyek rosszak és félünk tőle amiket nem mondunk ki másnak azokat elraktározzuk a törzsmagvakba ( a nagyagy egy része ) elképzelhetjük ugy is mint ha pl a szemetes ládánk lenne és amiket nem merünk kimondani azt kidobjuk oda, de ennek egyszer kikell ürülnie és ezek az elektromos jelek este mikor alszunk szabadulnak föl - ez az álom!

Tehát lehet valóság alapja , de lehet nem rossz értelembe ( lehet hogy megsértette az előző barátnő vagy valami ami rosszul esett neki és azzért jött fel benne most)

2010. febr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!