Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már nem első alkalommal...

Már nem első alkalommal álmodom, hogy megcsalom a barátom, mért van ez?

Figyelt kérdés
Legtöbbször azzal az emberrel, akit még pár éve nagyon szerettem, de nem működött és a végén már rengeteget szenvedtem miatta.. és álmomba vele csalom a barátom, ami nagyon bánt. A barátom viszont még pár hónapja tényleg megcsalt engem.. megbocsájtottam neki és nem tervezem, hogy visszaadom neki..
2015. ápr. 17. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy megcsalt?
2015. ápr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mert elmondta :)
2015. ápr. 17. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért a megcsalásnak is két formája van...

Van amikor csak simán mással szexel az ember és van az igazibb, amikor másnak nyal, mással tervezgeti az életét, kettős életet él.


Szereted a barátod? Vagy a régit szereted?

2015. ápr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én nagyon szeretem a barátomat. :) ezért sem értem az álmokat..
2015. ápr. 17. 12:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor ne törődj vele:)

A lényeg, hogy szeressétek egymást.


Vannak még szép férfiak a barátodon kívül és olyanok is, akik emelett szépek, vagy vonzóak.

Ebben semmi nincs.

A fő kérdés mindig az, hogy nyílt vagy zárt kapcsolatot szeretnél. Nyitott vagy-e a bigámiára vagy sem?

Ami nem szép és undorító, hitegetni a másik az embert.

2015. ápr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért álmodod, mert zavar, hogy megcsalt, ráadásul még érzel valamit az exed iránt. Ami persze nem jelenti azt, hogy vele akarnál inkább lenni. Inkább ilyenkor jön ki a keserűség. Addig jó, amíg ébren nem folyton az exedre gondolsz.
2015. ápr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!