Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom? F1

Mit jelenthet ez az álom? F1

Figyelt kérdés

A napokban álmodtam egy elég furcsa szituációról. Már a pontosabb részletekre nem emlékszem, de valahol találkoztam Felipe Massával és elhívott vacsorázni két egymást követő nap, majd a második után sétálgattunk és azt mondta érez valami különöset irántam, és szeretné tudni, hogy én szeretem-e Őt. Erre azt válaszoltam, hogy ott a felesége és a kisfia, akit nem hagyhat magára, majd Ő tovább győzködött, hogy a dolgok így meg úgy lesznek és a végén azt mondta szeret, amire én is ezt feleltem. Utána megcsókolt, kézen fogott és elsétáltunk egy házhoz, azt mondta nagyon fogok örülni, bent vár egy meglepetés. Örömmel benyitottam és ott állt egy barátnőm, akit bár személyesen nem ismerek, mert több ország választ el minket (magyar anyanyelvű), de rendszeresen beszélgetünk és hülyéskedünk. *Itt kiesik egy rész, nem emlékszem rá* amikor a barátnőm elment, könnyekkel küszködve köszöntem meg neki mindent, amire átkarolt és azt mondta, mindent meg szeretne tenni a boldogságomért.

Nos, nagy Forma 1 rajongó vagyok fiatal lány létemre, és kedvelem Massát, de ha sorrendet kellene alakítanom a jelenlegi mezőnyből, akkor csak a 3. helyen, ha az eddigi összes pilótából, akkor csak az 5.helyen állna. Mit jelenthet ez az álom, miért pont Ő(k) került(ek) bele? Örülök, hogy álmomban szeret Felipe.. :D



2015. ápr. 20. 16:18
 1/5 anonim válasza:
Menj ki idén F1re Mogyoródra. Lehet egymást keresitek. xD
2015. ápr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jaj én egy ilyen álomtól nem aludnék egy évig..brrr..de a kérdésedet nem értem mégis mit jelenthetne...nagyjából semit, csak nézted a futamot és este meg az agyad beleszőtte a témát az álmodba...nem kell ettől még semmire se gondolni
2015. ápr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, mindenképp kint leszek! :D Esélyt nem halasztok..

Második, miért nem aludnálegy évig? A kérdésem csak annyi, hogy mit jelenthet két olyan személy megjelenése az álmomban, akiknek nincs egymáshoz közük, de kedvelem őket.

2015. ápr. 20. 23:02
 4/5 anonim válasza:
Helyes :) Én is megyek, csak nem szerelmi okokból :D
2015. ápr. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 székely kamilla válasza:
A 2. válszolónak van igaza.
2016. máj. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!