Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ha egy mostani...

Mit jelent az ha egy mostani szerelmemmel álmodom? FONTOS

Figyelt kérdés

Már 2 napja egy olyan fiúval álmodok,aki nekem nagyon tetszik de nyuszi vagyok vele elkezdeni beszélgetni.Még élőben sem beszélgettünk.Namost péntek este még csak annyit álmodtam vele kapcsolatban,hogy rámírt és én annak nagyon örültem.Aztán a szombat esti álomból csak annyi rémlik halványan ,hogy udvarias volt és egy társaságban ettünk és egymás mellett ültünk. Úgy ennyi rémlik.Igaz,mostanában rengeteget kattogok rajta,mert zavar ha más lány képeit belájkolja(k*rvákét).Meg az is az eszembe jutott hogy sejt valamit vagy tudja.Bár az első az nagyobb esélyes ,ugyanis csütörtökön elég sokszor felfigyelt rám meg pénteken is.Igazáből ő nem az fullkomoly,fullbeképzelt elkényeszettet városi nek olyan mint a.mostani fiúk(tiszetelet a kivételnek).Hülyeségben egy szinten vagyunk.(hallottam a barátaimtól)

Mit gondoltok? Előre is köszönöm!:)

16/L



2015. ápr. 26. 10:28
1 2
 1/12 bollocks ***** válasza:
62%
Szerintem azt jelenti, hogy teherbe fog ejteni egy medve.
2015. ápr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Addig még semmi értelmeset nem tudsz mondani addig meg se szólalj.Köszi
2015. ápr. 26. 15:40
 3/12 bollocks ***** válasza:
50%
Elnézést a korábbi hülyeségért, valójában egy kazuár fog teherbe ejteni.
2015. ápr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Idefigyelj.Mi keresnivalód van ezen az oldalon? Ezt azoknak találták ki,akik tudnak egymásnak segíteni,és nem a magadfahtáknak akik csak baromságomat írkálnak.
2015. ápr. 26. 17:11
 5/12 bollocks ***** válasza:

A kérdésedben ez állt: "Mit gondoltok?"

Én csupán segítőkészségből megosztottam veled a véleményemet, amit te szűklátókörűséged miatt nem vagy hajlandó elfogadni, ráadásul még sértegetsz is. Ne is csodálkozz, hogy senki nem válaszolt neked, amíg ilyen a hozzáállásod.

2015. ápr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
(Y)
2015. ápr. 26. 17:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez annyit jelent, hogy belé vagy zúgva a srácba. Ha nem mersz lépni nem lesz belőle semmi mert magától nem tudja kitalálni, hogy tetszik neked. Nyomulós ne légy viszont, ha magamból indulok ki azt a fiúk utálják. Írj rá veszteni nem vesztesz vele :)
2015. ápr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Csak az a nagyonnagy bajom ezzel hogy anno valakivel elkezdtem beszélgetni aki tetszett meg minden ,el is mondtam neki de nem is irt vissza és végig vele cseszetettek.
2015. ápr. 26. 22:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez az hogy ne monnd el neki egyszerre, hogy tetszik főleg ne üzenetben. Elkezdessz vele chatelgetni, ha jól megy és te is tetszel neki akkor találkoztok és majd ott megneszélitek. De ne az első randin :)
2015. ápr. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 bollocks ***** válasza:
Kedves pujarocsavorajarc, miért kell a sületlenségeiddel terhelned az oldalt? Nem az volt a kérdés, hogy mit tegyen a kérdező, hanem az, hogy mit jelent az álma, az pedig a Nagy Árpád Dávid felé álmoskönyv szerint a fenti kazuáros eset lesz. Olvassatok utána!
2015. ápr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!