Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy a mai napig álmodom az első szerelmemmel?

Figyelt kérdés

Hatalmas, hosszú évekig tartó szerelem volt, de csak részemről. Ő játszott velem, nőzött közben, míg én arra vártam, hogy észhez térjen és ráébredjen én vagyok álmai nője és a társa, leendő gyermekei anyja. Remegtem, ha hozzámért, kivetkőztem teljesen magamból azalatt a pár év alatt, míg Ő volt a képben. Soha nem jártunk a szó klasszikus értelmében, csak szex volt, de az is jobb lett volna talán, ha nem történik meg.

Ma már boldog házasságban élek. Szeretem és becsülöm a férjem. Van egy közös babánk, boldogok vagyunk. Nem értem, hogy az az ember miért jelenik meg az álmaimban a mai napig. Nem akarnék vele találkozni sem. Szerintetek ez normális?


2012. júl. 12. 08:01
 1/4 AvernusTriad ***** válasza:
Mély nyomot hagyott benned; ne rágódj rajta.
2012. júl. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Abszolút nem normális.
2012. júl. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szörnyű dolog ez,mert nagyon mély nyomot hagy az emberekben általában. De legalább már nem őt szereted. Van ilyen is..Mindenesetre ne tulajdoníts különösebb jelentőséget neki,ahogy mondtad nem akarsz vele találkozni sem. Légy boldog,és ne rágódj rajta! Okkal nem vagy már vele.:)

Ne aggódj! :)

2012. júl. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon mély nyomott hagyott benned, valószínűleg nehezen tehetted túl magad rajta. Ilyen dolgok pedig évekig is fel-fel rémlenek az emberben.


Van egy barátnőm aki évekkel ezelőtt járt egy fiúval, majd szakított vele, mert minden vágya volt Budapesten lenni, elment oda tanulni. Élte világát, majd egy idő után rájött, hogy ezt a fiút szereti még mindig. 3 év eltelt azóta és még mindig nem tudta kiverni a fejéből a srácot, pedig azóta sok barátja volt, és sokszor álmodik vele úgy, mint te. Mostmár tartós kapcsolata van, de ugyanúgy álmodik vele...Mondjuk nála kicsit más a helyzet, ő azóta is rágja magát ezen. Neki erősen ott van még a fejében a "mi lett volna,ha..."


Szerintem semmi gáz nincs ezzel, szereted a családodat minden rendben van, boldog vagy. A tudatalattid pedig lehet így próbálja meg egyre jobban feldolgozni ezt a dolgot.

2012. júl. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!