Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nektek mi volt a legbizarrabb...

Nektek mi volt a legbizarrabb álmotok vagy ha nem volt mi lenne számotokra a legbizarrabb?

Figyelt kérdés

2015. máj. 2. 19:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Megevett a bátyám
2015. máj. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 vámpírnaplók6269 ***** válasza:
egy fehér tigris fekete kölyköt szült
2015. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
A legbizarabb az volt, higy autót vezettem és megálltam egy elhagyatott háznál ahol egy lány csak felső testrésze volt oda láncolva a falhoz és mozgott előre -hátra
2015. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Látom akad itt 1-2 extrém beteg álom. :D

Egy nagyon zsír.:P


Én nem emlékszem sajnos.

Arra emlékszem, hogy éreztem egyszer, hogy belémcsap a nagyfeszültség. De ez semmi extra.

Basszus...

2015. máj. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 *Ana Van Der Val* ***** válasza:

Csak a legfrissebbről tudok beszámolni:


Boncolnom kellett volna, de nem tudtam nekilátni, mert nem jutott S-es méretű gumikesztyű. Már csak bébi méretű volt a dobozban (ez nagyon bizarr, mert olyan nem is létezik). Mindenki egyszerre kezdett a boncteremben, és borzasztóan zavart, hogy a társaim már majdnem végeztek, én meg le voltam maradva. Csalódott voltam, és a lemaradás olyan rossz érzés volt, hogy fel is ébredtem.

2015. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én még soha nem álmodtam semmit, vagy legalább is nem emlékszem rá. Tudom mit jelent az álom, de még soha nem álmodtam. Számomra az lenne a legbizarrabb, ha álmodnék. El sem tudom képzelni, hogy néz ki egy álom.
2015. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Sokszor hallom, hogy mások az álmukról áradoznak, de nekem még nem volt ilyen élményben részem. Például itt is sokan beszélgetnek az álmaikról és én csak nézek, legtöbbször már abban is kételkedem, hogy léteznek az álmok, és hogy ne tűnjek kívülállónak sokszor azt mondom, hogy én is álmodtam, de igazából azt se tudom hogy kell. Aludni is csak 2-3 órát szoktam :)
2015. máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Elég sokan nem a kérdésre válaszoltak és amugy minden ember álmodik,max nem mindig emlékszel rá
2015. máj. 2. 20:52
 9/19 anonim ***** válasza:
Kérdező én el sem tudom képzeli, hogy milyen lehet egy álom. Persze rá lehet fogni, hogy nem emlékszem az álmaimra, de én mióta az eszemet tudom nem álmodtam semmiről semmit. Gyakorlatilag úgy vagyok vele, hogy lefekszek éjfél körül és felébredek reggel három-négy órakor. De közben nem álmodok rosszat se jót, mert én így születtem álmok nélkül. :D
2015. máj. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#9-es!

Wooooowwwwwwww te egy zombi vagy? :) :) :) :)

2015. máj. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!