Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nektek mi volt a legbizarrabb...

Nektek mi volt a legbizarrabb álmotok vagy ha nem volt mi lenne számotokra a legbizarrabb?

Figyelt kérdés

2015. máj. 2. 19:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok zombi, mert velem ellentétben a zombik aszottak és szeretnek megharapni másokat :D
2015. máj. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Ozmium42 ***** válasza:

Több bizarr álmom volt.


- Apám épített a sufniban egy atombombát, amit mellettem robbantott fel. Túléltem, mert sikerült fedezékbe vonulnom, de utána lerohanta a házat a szlovák hadsereg, és azok megkéseltek.

- Apám halála óta többször álmodtam azt, hogy haragból meg akar ölni, vagy őrült, és azért akar megölni. Vagy egész álmomban menekülnöm kellett, vagy sikerült lefegyvereznem.

- Egyszer anyám felvágta a hasam konyhakéssel, és kiestek a beleim, a karomban tartottam. Elvettem a kést, és úgy akartam megkönnyíteni a halálom, hogy kivettem a szívem, és elvágtam az aortát. Éreztem, ahogy elvérzek. Kértem apámat, hogy hívjon mentőt, de nem csinált semmit, aztán én hívtam. Lassan elállt a vérzés, és az erőm is visszatért.

2015. máj. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Egyszer megálmodtam a jövőt, egyszer pedig Istennel beszéltem álmomban.
2015. máj. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ez, de erre nagyon emlékszem: Hitler lelőtt. Pedig se zsidó, se cigány nem vagyok. :) Aztán felriadtam az álombeli halálom pillanatában, amikor megkaptam tőle a golyót.
2015. máj. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kiskoromban egyszer azt álmodtam, hogy farkasok vannak az ajtó előtt és alva is jártam akkor, ezért kimentem az ebédlőbe, ahol az asztalon voltak gyümölcsök, és azokat kidobáltam a kisablakon etetés gyanánt...
2015. máj. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Annak a válaszolónak mondanám ezt aki azt írta h soha nem álmodott még semmit: Talán ha többet aludnál és mélyen akkor álmodnál is valamit. De ez csak egy tipp. A két-három órás alvás nem normális dolog. Ez viszont biztos.
2015. máj. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 vámpírnaplók6269 ***** válasza:
mindenki álmodik,csak nm emlékszik rá,mert elfolytja őket.
2015. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Álmodtam a sátánnal és szétröhőgte a fejem es kiakar nyirni mert jo ember vagypk es nem birt semmi senki hogy valami rosszat csinàljak vagy fűggőségi dolgokat jo a hazugsàg az van rendesen tolom de az nem akkora bűn. xd
2016. márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nekem nagyon sok rosz és furcsa álmom volt-van!! De a legfurcsább az az volt hogy a Papámnak csak egy nővére volt én pedig az öccse szellemével álmodtam. Másnap megkérdeztem a papámat hogy biztos hogy nem volt e egy féltesója. De azt mondta hogy lett egy öccse csak amikor született meghalt szegény. (Én meg mikor ezt mondta nagyon befostam) de ezen kívűl volt még sok rossz álmom
2018. márc. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!