Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam már kétszer,...

Miért álmodtam már kétszer, hogy azt jósolták nekem, hogy soha többé nem mehetek már Pestre? (többi lent)

Figyelt kérdés

Utoljára szeptemberben voltam, mióta beköszöntött a tavasz, többször is készültem de valamiért mindig meghiúsul, így volt ez ma is.

A történet röviden annyi, hogy elköltöztünk onnan már négy éve, nagymamám maradt meg a többiek, csak mi mentünk el. Volt, hogy minden hétvégén mentünk, az még az elején volt, aztán ritkábban, de fél évnél hosszabb idő nem telt addig, hogy ne mentünk volna.


Mostanában többször akartunk menni, de mintha az ellenállás nagyon erős lenne, mint amilyen eddig soha nem volt. Ma is már bepakoltunk, erre az utolsó pillanatban nem tudtunk elmenni, mindig közbe jön valami és meghiúsul.

Ez a nyolc hónap csak rám vonatkozik, a többiek időközben voltak néhányszor csak én nem. Apám múlt hónapban elment, akkor simán, mert akkor nem tudtam menni épp. Érdekes ilyenkor simán sikerül neki, de amikor én is mennék, akkor szokott közbe jönni valami.

Egyedül is elakartam már menni, de mindig közbe jön valami és meghiúsul.


Ezen a héten már kétszer álmodtam azt hogy megjósolták nekem, hogy soha többé nem mehetek már és nem is mentem és oka volt csak nem tudom, hogy mi. Miért álmodtam ezt? Tegnap éjjel is ezt álmodtam, meg a héten valamikor, vagy múlt héten. Miért? Miért ekkora az ellenállás? Ha legyőzném, történne ott valami velem? Nem értem, ilyen még soha nem volt.



#utazás #álom #Pest #ellenállás #közbe jön valami
2015. máj. 7. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Van erre egy alternatív megoldás: Imában kérd Istent hogy segítsen hogy eljuss Pestre, úgy amikor az minden szempontból a legmegfelelőbb.


Ha ezek után sem sikerül, akkor biztos történne valami rossz, mert ő csak olyasmit akadályoz meg, ami rossz lenne neked.

2015. máj. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem hiszek az istenben. Régen hittem és azt tettem amit te írtál de sosem történt semmi. Jó pár éve h nem hiszek
2015. máj. 7. 16:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor hittél, tudtál Pestre menni?
2015. máj. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor még ott laktam és az gyerekkoromban volt amikor 100%-san hittem benne
2015. máj. 8. 21:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Na ugye. Pest a paradicsom.
2015. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem laknék már ott
2015. máj. 8. 21:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért álmodod ezt, mert már annyiszor közbejött valami, hogy már nem tudod elhinni hogy puszta véletlen - pedig a véletlenek ilyenek :) - ezért mikor az álmodban keresel rá magyarázatot, mivel logikusan már nem tudod megmagyarázni, illogikus magyarázatot találsz rá.
2015. máj. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát lehetséges, mert annyira félek tőle
2015. máj. 24. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!