Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudnátok nekem segíteni? Az...

Tudnátok nekem segíteni? Az exemmel álmodtam, de fogalmam sincs mit jelent az álom. Az álmoskönyv se írja.

Figyelt kérdés
Szóval az álmodtam,hogy egy aluljáróban vagyunk egy csomóan,nem sok ismerős arc..egyszer csak észreveszem,hogy az exem jön nellettem,es elkezd beszélni hozzám. Valami ilyesmi volt: "Hallod tudtad hogy"..aztán meg egy fiú elhúzta mellőlem,ên meg visszanéztem rá,és mosolygott rám..majd felmentem egy lépcsőn es felkeltem..de nem is akartam vissza menni hozzá beszélni vagy ilyesmi,csak felmentem a lépcsőn..nem azt jelentheti,hogy szeretnék tovább lépni?. Tudni kell rólunk,hogy 7 hónapig jártunk,majd szakított velem,és ez történt több mint másfél éve..azóta csak az iskolában látom,körülbelül mindennap,ha meglát elpirul,próbál nem a szemembe nézni,és tovább megy..volt hogy sulis dolgok miatt kellett beszélnem vele, de akkor is kicsit zavarban volt,viszont nevetett..nem tudom mit gondoljak,hogy mit érez irántam,hogymit jelenthet ez az álom,mert eddig próbáltam elfelejteni,de sehogy sem sikerült..most szeretnék erre az álomra összpontosítani,hátha van valami üzenete..
2015. máj. 6. 10:15
 1/1 Szoffy004 válasza:
Ha valaki feltűnik az álmainkban, az azért van, mert hiányzik.
2015. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!