Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki segítsen megfejteni az...

Valaki segítsen megfejteni az álmom?!

Figyelt kérdés

Ezt álmodtam:

Egy busszal utaztam éjszaka két barátnőmmel. Egy hegyoldalnál szálltunk le a buszról , és három ott álló fiúval elkezdtünk beszélgetni. Egyszer csak jött egy rendőr hogy nem kéne itt lennünk valami miatt ...innen egy kicsit kiestek a dolgok

A következő már az volt , hogy egy feladatot kaptunk egy démontól aki rabul ejtett minket , egy szobában voltunk és kaptunk egy emlék képet egy szemszögből. A feladatunk az volt , hogy a padlóra vörös krétával kockákat kellett rajzoljunk , 5percen belül meg kellett találnunk azt a kockát ami bele illet az emlék kép szemszögébe. Én egy elefánt ra emlékszem , valami elefánttal kapcsolatos emlék képem volt , a kockám a sarokban lett volna az ablak mellett , de nem sikerült 5percen belül megtaláljam. Itt ébredtem fel.

Kérlek titeket csak normálisat írjatok mert ez nekem nagyon fontos , nagyon megijedtem. Előre is köszönöm


2015. máj. 11. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kicsit offolni fogok ,de én szerintem az álom elsősorban neked szól.Én ha álmodom,és napközben fel tudom idézni az álmot,próbálom minden részletét minél jobban felidézni,a nap folyamán többször is.Igazából az álmoknak nem mindig van értelmük.Olyan mint egy kirakós,csak nagyon össze vannak keverve a részletek.Azt ajánlom ,hogy próbálj meg arra emlékezni,hogy miket -éreztél- álmodban.Pozitiv-negativ töltetű-e ez.Szerintem ennél többet nem igen lehet tanulságként levonni.
2015. máj. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm. Negatív érzelmek voltak bennem , és aggodalom az idő keret miatt , pont ott keltem fel amikor kimondták , hogy nem teljesítettem a feladatot. Két napja álmodtam meg próbálom rendesen össze szedni a gondolataimat ahogyan leírtad , de csak ennyi jut eszembe. Nem nagyon szoktam emlékezni az álmaimra , ha emlékszek is akkor minden ilyen rosszra , ami negatív
2015. máj. 11. 15:31
 3/3 anonim ***** válasza:

A hegy az érzelmeidet fejezi ki. A rendőr a társadalom által elvárt szabályokat. A kocka a hideg logikát és a tudatosságot fejezi ki, tehát az érzelmek ellentétét. Az ablak a szabadságot. Az elefánt is az érzelmeket jelenti szerintem. Egy nehezen mozgó, nehezen befolyásolható valami, ugyanakkor nagy az ereje és kedves állatnak számít.


Ezek alapján összességében szerintem az érzelmeidet nem tudod összehangolni a tudatossággal.

2015. máj. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!