Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent valamit ez az álom?...

Jelent valamit ez az álom? (Ronaldo és leszbikusság)

Figyelt kérdés

Azt így elöljáróban megjegyezném, hogy lány vagyok, és még sosem volt kapcsolatom (egyik nemmel sem), illetve utálom Ronaldot, meg 3 ember kivételével az egész Realt, mivel Barcás vagyok.


Ma azt álmodtam, hogy leszbikus voltam, és volt egy barátnőm, akivel utaztunk egy uszon, ahol rajtunk kívül senki se volt. A barátnőm meg elkezdte mutogatni a melleit, ami nekem (álmomban!) tetszett. Ekkor hirtelen odateleportálódott az egész Real Madrid a buszra, Ronaldo meg odajött hozzám (ja, valószínű, hogy hozzám jönne oda, amikor a másik lánynak kint vannak a mellei... mindegy), és elkezdett mindenféle csajozós dumákat mondogatni, én meg lekoptattam, és inkább a barátnőmmel foglalkoztam, akit szerettem.


Ez jelenthet valamit, vagy csak egy hülyeség volt?



2015. máj. 20. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Hülyeség.
2015. máj. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez kész...
2015. máj. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!