Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A párommal álmodtam, azt,...

Erősné Éva kérdése:

A párommal álmodtam, azt, hogy a lába reggel véres volt, és nemsokára egy kígyó bújt elő a lábából, amit megfogtunk, és betekertük egy nylonba, egy papírba körbekötöttük, és betettük a mélyhűtőbe. Mi az álom jelentése? Köszönettel: Erősné Éva

Figyelt kérdés
A párom rákbeteg, túl van műtéten, kemoterápián és sugárkezelésen. Az orvosok szerint van esélye a gyógyulásra. Sokat foglalkoztat az állapota. A kígyót nem akartuk egyszerűen megölni, ezért tettük a mélyhűtőbe, és nem voltunk benne biztosak, hogy ott meghal. A szándék az eltávolítás volt. Ekkor felébredtem.

#Kígyóláb
2015. máj. 26. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, a kigyó a gonosz jelképe, és ti nem akarjátok megölni a gonoszt. Éömmm valami ilyesmi, hivők vagytok? Meg vagy keresztelve, templomba szoktatok járni?
2015. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!