Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha háton alszom, mindig...

Ha háton alszom, mindig rosszat álmodom. Miért? 17/L

Figyelt kérdés
mindig csak hason tudok aludni. de valamikor hajnal/reggel arra kelek, hogy rosszat álmodtam és háton fekszem. de csak ilyenkor. mitől lehet?

2015. ápr. 7. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Rossz a közérzet.... talán.

Elalvás előtt nyugtató tea?

2015. ápr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
82%
Pont mostanában olvastam, hogy ha háton fekve alszol el, akkor nagyobb a valószínűsége, hogy rosszat álmodsz.
2015. ápr. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ágyon aludni!
2015. ápr. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bollocks ***** válasza:
Mekkora melleid vannak? Lehet, hogy a mellkasodra nehezedő nyomás az oka.
2015. ápr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez van ha nincs rajtam takaró. Ha éjszaka valahogy véletlen le kerül rólam a takaró felkelek valami nagyon rossz, nyomasztó álomból, általában meg akarnak ölni fizikálisan vagy mentálisan bántanak. Remegve, halál félelemben kelek fel. Elképzelni se tudom mi lehet, mivel akkor is ez van, ha eleve betakarózva alszom el, szóval nem tudatos. Megértelek, de én se tudom mi lehet az oka.
2015. ápr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sem tudok háton aludni, vagy ha el is alszom, akkor felriadok az alvásból, vagy nagyon nyugtalanul alszom. Amúgy én oldalt fekve alvó vagyok! Amúgy hallottam olyat, hogy a légzés könnyebb, ha oldalt fekve alszik az ember és nyugodtabbat alszik. Próbáld ki!
2015. ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani, mert nem emlékszem, hogy mit mondtak mér nekem, de ha a hátadon alszol, akkor a kisagy nyomás alatt van és ettől valamiért rémálmodik az ember.
2015. ápr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem tudom mitől lehet, de engem is érdekelne mi lehet az oka. Nálam is így van, ha hanyatt alszom, arra ébredek, hogy megfeszülve fekszem valami rossz álomtól.
2016. jan. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En ha hanyatt alszom éberálomba kerulok es tudatomnal maradok es a testem nem mozdul hogy felkeljek.. azert kerestem ra ezt gondoltam ide irom hogy nem e tudja valaki ez miert van 25F
2019. máj. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Utolsó! Ezt alvási paralízisnek hívják, nekem pár évvel ezelőttig mindig volt, ha háton aludtam el. Most már csak sima rémálmom van ha nem figyelek hogy ne háton alufjak el. 25f
2019. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!