Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent egy álomban a...

Mit jelent egy álomban a fekete farkas?

Figyelt kérdés

Eléggé érdekes álmaim vannak mostanság... Már három hete minden egyes nap kihagyás nélkül minimum 2-4 álmom van egyszerre. Ez eddig sosem volt így.. általában kéthetente ha egyszer álmodtam valamit. A mostani álmomban feltűnt egy nagy fekete varkas fényes sárga szemekkel én pedig elbújtam előle egy bokor tövében és ő folyamatosan keresett. Miközben lassú léptekkel egyre közeledett, mindig mondott nekem valamit egy mély és kicsit ijesztő férfi hangon. A mondandójára már nem emlékszem. Rákerestem az interneten, de mindenhol csak a farkas, fehér farkas illetve a szelíd farkasok jelentését találtam meg... fekete jelzőt sehol sem.


A válaszokat előre is köszönöm.



2015. máj. 27. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindig álmodsz valamit,csak nem mindegyik álmodra emlékszel. ^^

Farkas jelentése az álmodban: ,,Megnyugvást,rossz ügyeid jóra fordulását,megbékélést önmagaddal és a világgal jelenti."


A fekete jelző végett lehet egyébként negatív lény.

Vannak félelmeid,amikkel nem mersz szembenézni? Vagy feladatok,amik alól inkább kibújsz,mert félsz,hogy kudarcot vallasz ?

2015. máj. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, van egy pár félelmem és sok dolog az utóbbi időkben amiket inkább elkerülnék...
2015. máj. 27. 14:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont az a baj, hogy elkerülöd!

Az álmodban a farkas jelképezi a gondodat, de nem az ellenséged - nem tud ártani neked, hiszen csak egy álomkép.

Álmaidban minden egyes lény - férfiak, nők, állatok, gyerekek, szörnyek - a tudatalattid megnyilvánulásai. Még a legrémisztőbb bestia is készségesen válaszol a kérdéseidre. A farkas valószínűleg pont ezt akarja elmondani neked, de te elmenekülsz előle. Legközelebb ne bújj el, állj elé, és faggasd ki, hidd el, válaszolni fog :)


(Lucid dreamer vagyok - Magyarul tudatos álmodó. Angolul menőbben hangzik :P - és sok lelki eredetű problémát oldottam meg azzal, hogy a "szörnyeimmel" beszélgettem. Előfordulhat, hogy első alkalommal a farkas el fog futni - hiszen ő a félelmed, és leleplezted - bár az alapján, hogy egyfolytában mondani próbál valamit, ez nem valószínű. Állj meg, és hallgasd végig!)

2015. máj. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Atrameda válasza:
Én két fekete farkassal álmodom. Tudatos álmodó vagyok és megpróbálom amit a kedves válaszadó leírt. :) Köszönöm!
2016. jún. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!