Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért vannak ilyen gonosz...

Miért vannak ilyen gonosz szülők akik így nevezik el a gyereküket: Jámbor Farkas, Piros Alma, Fekete Fehér?

Figyelt kérdés
Az első kettő gimnáziumba jár, a 3. újszülött és így nevezték el...
2014. szept. 21. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem 'értek meg' a gyerekhez.
2014. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gonoszak csak hülyék :)
2014. szept. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert azt hiszik, hogy rettentő kreatívak és majd milyen cuki lesz a játszótéren így bemutatni a többi anyukának.

Csak arra nem gondolnak, hogy a szerencsétlen egyszer lehet majd szeretne komoly felnőtt lenni.

-Merre találom a főnök urat?

-Folyosó végén jobbra. Ki van írva az ajtóra, hogy Jámbor Farkas.

Értjük, ugye?

2014. szept. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én kedvencem a Feketéné Fehér Piroska, létező név és ebből az egyik ugye választott.
2014. szept. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmi, az egyik volt osztálytársamnak Futaky Vitéz Bátor volt a neve, de viccként fogtuk fel (ő nem), kikérte hogy Alexnek hívjuk :D Felnőttkorára mondjuk lehetnek emiatt kellemetlen élményei.
2014. szept. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek annyira nem vészesek, jó tényleg viccesek, egyébként el tudom képzelni azt is, hogy előnyt is jelenthet egy ilyen név, mert mindenki felkapja rá a fejét, engem sokkal jobban idegesítenek a manapság divatos, fura keresztnevek, pl. Benett, stb.
2014. szept. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 t_GaRami_a ***** válasza:
100%
Szegények mennyire szétcsúfolhatják őket és majd a harmadikat. Tényleg röhejes, én is nevettem. Szégyen, hogy ma már Luke Skywalkernek is elnevezheted a gyereked. Az egyik futóversenyen volt egy kokeró, akinek Orsós Leonidász volt a neve.
2014. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7

Köszi :D Ezen annyira jót nevettem :)

2014. szept. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A liberalizmus csak ott jó, ahol az embereknek van elég társadalmi szolidaritásuk és intelligenciájuk ahhoz, hogy a hatalom által megadatott szabadságukat értelmesen használják fel.


Bár az MTA-t is lehetne faggatni, ugyanis ők döntik el, hogy anyakönyvezhető-e a keresztnév vagy sem, tény, hogy magával a vezetéknével való összecsengését nem vizsgálják, ergo külön, csak a keresztnevek nem gázosak.

2014. szept. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Mert nem gondolnak bele,hogy felnőttként milyen lesz így beumatatkozni. Ésa kkor még nem beszéltünk ha idősek lesz a fiatalok hogy szólítják majd őket? Leonidasz bácsi? Málna néni! Két ilyen ismerősöm van, az egyik Fodor Menta, a másik Vörös Rózsa
2014. szept. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!