Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett ez az álom?...

Mit jelenthetett ez az álom? Sorozatosan rosszul lettem benne! Hosszú

Figyelt kérdés

Kb az eddigi legfurcsább álmom volt, és azon belül még 1álom.

Rosszullétből ájulás féle, így újabb álom. Majd vissza az eredetibe:


Az ágyamba fekszem, kint viszonylag hajnali

fényesség volt. Telefonom épp töltőre raktam.

Picit rosszul lettem, elkezdtem émelyegni, és olyasmi volt mint amikor részeg vagyok. Sőt,

jobban. A szívem is gyorsan és erősen elkezdett verni, picit jobban mint amikor rengeteget futok.

Próbálnék felkelni, de nincs erőm, eldőlök oldalra. Elfeketedik minden, csak 1-2 foltot

látok. Nem tudtam hogy mi van velem, nem éreztem semmit. Egy női hangot hallottam, ő beszélt valamiről kb fél percig.

Vissza jött minden, ott voltam az ágyon.

Nagyon megijedtem hogy mi történt. Ágyam melletti ásvány vízért nyúltam, kortyoltam 1et, majd vissza feküdtem pihenni, hátha nem jön vissza ez mind újra.

Elaludtam (az álmomban), és ott voltam a városban, egy út kanyarnál, a járda mellett a bokrok mögött. Este volt, csak 1-2 lámpa világított.

Kb 20-an voltunk. Csak úgy beszélgetettek páran. Szinte suttogva. Itallal is kínáltak, nem

utasítottam vissza. A bátyám is ott volt, és valakivel beszélt. A szembe ülő csajjal én is el

sztorizgattam. Rövid, éppen csak vállig érő vörös hajú.

Egyszer csak késztetést éreztem hogy lesmároljam.

Engedtem a késztetésnek, egyből hajoltam is felé. Ő elfordult. Rámnézett, és mondta hogy

ezt nem szeretné, mert nem tudom az igazat, hogy ő meleg. Meglepődtem mert egyáltalán

nem tűnt fel semmi.

Csak furán néztem. Ekkor az úton jön 2 kocsi egymással szembe. Össze ütköznek, és kigyulladtak.

Senki se törődött vele. Én felálltam, és csak bambultam hogy mi történt, de felébredtem.

Ott fekszem az ágyban. Kint pár madár csicsereg. Fel akartam kelni hogy akkor felöltözök. Ismét rosszul lettem, nem tudtam

rendesen mozogni. Ülve támaszkodtam hogy ne essek el. Egy pillanatra lecsuktam a

szemem. Ott fekszem az ágyon. Nem émelygek és ilyenek, és picit másmilyen a szoba. Felébredtem. Folyamatosan szoríttó érzés volt

a hasamba. Ismét elsötétetedd minden. Megint elaludtam. Megint fura a szoba, és megint jobban vagyok ebben az "álomban". Felkelek hogy elágyazzak. Lehúzom a lepedőt, és az ágy

eltűnt. Nem értettem hogy mi történt. Bátyám bejött, és leült a fotelra (ami valójában nincs is

a szobába). Mondtam hogy óvatosan mert nem tudom mi történik itt.

Felébredtem. Elkezdtem gondolkodni hogy halucinálok-e, és hogy mi folyik velem, mi

történt. Megijedtem hogy bekattantam vagy valami. Elővettem a telefonom és jegyzetbe beírtam hogy erről majd szólnom kell valakinek.

Megint rám tör a rosszullét.

Egy fényes téren vagyok, mellettem egy sárgára festett templom. Macskaköves út.

Hogy kerültem ide? Körbe nézegettem, emberek sétálgattak. Nem jutott eszembe hogy mit csináltam előtte. Gondolkodtam, és rájöttem hogy otthon az

ágyba fekszem. Csak álmodom, rájöttem. Valamiért nem akartam ott maradni hanem fel

akartam kelni. Ennek megfelelően szétesett az álom, és ismét az ágyba vagyok. Forgolódtam

mert nem voltam álmos. Nagy nehezen elaludtam, már jól is voltam. A kedvenc sörözőmbe vagyok, épp indulnék haza,

amikor odajön egy krapi hogy nagyon gáz voltál múltkor. Vissza kérdeztem hogy mi volt

múltkor. De csak olyanokat mondott, hogy ne játszam

meg magam, tudom miről van szó. De nem tudtam. Rá kérdeztem hogy a melegre gondol

múltkorról(ami korábban volt)?

Rámnéz, meglepődik, és röhögve elmegy. Ott leülök egy társasághoz és elkezdünk beszélgetni.



Lényegében ez volt míg fel nem ébredtem (rendesen)...



Reggel egyből a telómhoz nyúltam, és láttam hogy nincsen felírva oda a jegyzet ahova az álmomban, és így megnyugodtam hogy csak álom volt az egész (a rosszul létek és a hallucinálás vagy mi), de picit csalódtam is.



Ami fontos számomra:

Volt egy tudatos álmom, amit az okozott hogy amikor azt álmodtam hogy rosszul vagyok az

ágyamban, arról azt hittem hogy valóság, és én a tudatos álomból "kiléptem" hogy vissza menjek a valóságba, ami igazából csak egy

sima álom volt.


2015. máj. 30. 01:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Előfordul ilyen furcsa álom, nekem is volt már ilyen. Mikor felébred az ember, nem tudja, hogy most ez a valóság, vagy csak egy álom. De csak álom. Neked is csak álom volt. Semmi több.
2015. máj. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Téves ébredések sorozata, asztrál projekció, vagy mindkettő vegyesen.
2015. máj. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mi az az asztrál projekció
2015. máj. 30. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Az testen kívüli élmény.Mikor az asztrál tested kilép a fizikaiból.Ez nem mindíg sikerül rendesen, illetve sokszor nem sikerül elég energiát felvenni hozzá és akkor lehet fáradtság, "rosszullét", meg ilyen kilépek-visszalépek állapot, ami eléggé kellemetlen.
2015. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt többszörös álom az álomban élményem, de akkor éppen gyökeres belső átalakuláson mentem keresztül, ez teljesen indokolja. Nekem akkor az álom tartalma is erre utalt.
2015. jún. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!