Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy eljött az...

Azt álmodtam, hogy eljött az apokalipszis, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Kiderült,hogy meg fog szűnni a légkör vagy valami ilyesmi , pánik tört ki, minden tele volt ezzel a hírrel.

2015. jún. 1. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Én hetente legalább egy olyat álmodok, ahol vagy a világ, vagy minden, amit ismerek elpusztul. Nem csak hírek szólnak róla, hanem konkrétan robbannak a dolgok, meg esnek szét. Eddig semmi valós utalás nem volt bennük. Esetedben is ez lehet a helyzet.
2015. jún. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon nagyon közel van, sokan fogják még álmodni, és látomásban látni. Nem te vagy az egyetlen, és nem is te vagy az utolsó.


Csel 2,17

És lészen az utolsó napokban, ezt mondja az Isten, kitöltök az én Lelkemből minden testre: és prófétálnak a ti fiaitok és leányaitok, és a ti ifjaitok látásokat látnak, és a ti véneitek álmokat álmodnak.

2015. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben lesz tüzes eső, ufóinvázió, zombiapokalipszis, özönvíz, vírus, atomháború, darabokban hulló hold, sziklaeső, és még sok minden, amire nem emlékszem már.
2015. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Missi_Key ***** válasza:
100%
élénk volt? legalább valami vászonra vihető? mert ha igen. csinálj filmet belőle, nevezd el 2016-nak és hitesd el az emberekkel hogy tényleg ez lesz. dőlni fog a lé.
2015. jún. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sziasztok én zombiapokalipszisről álmodtam és mostanában nagyon sok rosszat álmodok pl fegyverrel kergetnek meg félelmetes helyekről minden olyan másvilági :O és azt hozzá tenném ha hülyének néztek ha nem de egyik nap b nőm elment hajnali 3 előtt picivel dolgozni azt éreztem h leül valaki az ágyam szélére azt hittem még b nőm át akartam ölelni és kinyitottam a szemem de nem volt ott senki félkomás fejjjel fel sem fogtam h mi van de utána a lábamnél éreztem azt h valaki leül oda de akkor már jobban képbe voltam és senki sem volt ott és éreztem h valami nyomaszt és nem jó valami nem okés....utána egyből hívtam b nőmet...csak nézett egyet
2017. okt. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 enci100 válasza:
En meg azt hogy eljott az apokalipszis es angyalok szalltak le az egbol! Es ez benne van a bibliaban! Isten masodik eljobetelet jelzi az utolso idokben vagyunk!
2018. okt. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!