Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A Zombiapokalipszis mit...

A Zombiapokalipszis mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Az álmomban elszabadult egy vírus, amitől az emberek zombik lettek, de csak fokozatosan, először csak olyanok lettek mint a robotok, később már támadtak is,(ez a rész nem tiszta), de az biztos hogy a fertőzést nyílt seben keresztül lehetett elkapni.

Viszont volt egy ellenszer, egy gyógyszer amiből ha csepegtettél a "beteg" szájába, akkor magához tért( persze ez nem zárja ki hogy ujjból meg ne betegedjen), cserébe utána romlottak a képességei, mint pl. finom mozgások,memória.

Az álom első felében ez az egész még épp hogy csak kiderült, és hozzánk is került egy beteg, de még időben meggyógyítottuk.Én próbáltam menekülni, egy csapattal, azthiszem 4-en voltunk, ebből 1 a barátom volt, de a következő kép már az volt, hogy nem tudom hol és miért vagyok ott, és a barátom mondta hogy már 4szer megsebesültem és meg kellett gyógyítani. Nagyon megijedtem, mindenhonnan csak jöttek a zombik mi meg egy kis kunyhóban laktunk mindenféle óvintézkedések között. Az egész hangulata nagyon nyomasztó volt mindent köd borított, csak a távolban láttad, hogy jönnek a zombik én meg rettegtem nehogy ujból megtámadjanak. Aztán egy tőlünk külömböző csapat keresett fel minket hogy adjuk már oda az összes gyógyszerünket ami van mert találtak egy módot arra hogy feljuttassák a felhőkbe, ahonnan aztán leesik és sokan meggyógyultnak. Ez így is lett de még mindig tudtuk hogy nagyon sok zombi maradt és féltem hogy a sok "gyógyult" ember között nehogy akadjon egy aki megint megsebesít.



2014. máj. 20. 09:00
 1/3 A kérdező kommentje:
+ ez keveredett azzal, hogy mostanában kifejezetten nehéz felkelnem egy kellemetlen álomból. Régen ha rájöttem, hogy ez nem lehet a valóság, azonnal felébredtem, viszont mostanság nem, van hogy hosszú másodpercekig szenvedek, és előjött az álom az álombaj effektus is amitől csak még jobban parázok. Ez a jelenség kb. 2-3 éve erősödött fel, most 20 éves múltam és jelenleg nincs munkám, se nem tanulok, csak szeptembertől fogok tudni, ami miatt nem igazán érzem a legjobban magam.
2014. máj. 20. 09:07
 2/3 anonim ***** válasza:

De aki zombi, az már egyszer meghalt. Egy halottat hogyan lehet meggyógyítani?

Ez inkább veszettség.

Lehet túl sok "The walking dead" részt néztél egyszerre. Szerintem kicsit pihenj, majd megnyugszol.

2014. máj. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy egyáltalán nem nézem a sorozatot, és igen igazad lehet meg a napokban néztem egy riportot amiben kifejtette egy ehhez értő ember hogy olyan hogy "zombi" nem is létezik, mert lehetetlen. Szóval fogalmam sincs ez honnan jött nekem. Mondjuk mindig is féltem az ilyesmitől mint járkáló emberevő fertőző szörnyek.... >.>
2014. máj. 20. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!