Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az jelenthet valamit, ha egy...

Az jelenthet valamit, ha egy sraccal álmodok többször is, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Például, hogy fogom a kezet vagy, hogy mond egy mondatot: "ha meg kell történni meg is fog..." Es beszélgetek vele


Amugy nem beszélgetek a sraccal, semmi csak tudom ki az es bejelolt Fb-on es O vissza is jelölt



2015. jún. 3. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Tehát.

Bejelölt az a "srác" Facebook-on.

Az a baj veletek lányok, hogy ti a külső alapján ítéltek.

"Jaj, nekem kékszemű srác kell vagy Azta annak a srácnak szőke haja van, ő kell nekem!"

Bejelölt és vissza igazolt, ez nagyszerű már a Facebook szerelem is meg van.

Egyébként meg a kérdésedben megtalálod a választ, mert tetszik...

2015. jún. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bejelölt facen és ő vissza is jelölt. Bocs, de most akkor magát vette fel? Azt, hogy kell, azt én is szeretném tudni! :D Most akkor te vetted fel vagy ő téged, mert nem mindegy? Az álom nem mindig jelent valamit, szimplán egyelőre nálad csak annyit, hogy tetszik, és szerintem napközben is őrá gondolsz.
2015. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán azt jelentheti, hogy tetszik? Ha csinálok magamnak egy facebookot, rólam is álmodni fogsz? :o
2015. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

En jelöltem be öt :D

Bocsi :D

2015. jún. 3. 19:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nem mindegy! :D Szerintem nem sok mondanivalója van az álmodnak, csupán csak szimplán tetszik a srác, ilyen egyszerű, és az agyad takarít!
2015. jún. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy foglalkoztat. Semmi mást.
2015. jún. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Missi_Key ***** válasza:
igen. jelent, egy szerelmes tinip.icsa vagy aki nem tudja megkülönböztetni az álmodozást az ezoteriától.
2015. jún. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem miért kell szapulni a másikat, és közhelyesíteni. Honnan tudod, hogy tini és azt, hogy p.csa, és azt, hogy szerelmes. Az, hogy tetszik neki valaki még nem jelenti azt, hogy szerelmes, a szerelem ennél több, ugyanis még nem is beszélgettek, ez még szerintem a tetszés kategória. De szerintem amit írtál na az nem tetszik neki. Feltett egy kérdést, mert megerősítést várt kívülállóktól, akik objektìvebben láthatnak egy helyzetet, de nem a személyét kérte, hogy meggondolatlanul minősítsd csak mert te utálod a h.lye p.csákat. Ez lenne a gyakori kérdések lényege, hogy segíts a másiknak tanácsot adni, és ő még normálisan kérdezett, lehet ő maga is tudja, amit itt a normälisan válaszoló többiek tanácsoltak neki, de emberi tulajdonság, hogy jó valakivel megosztani, ami foglalkoztatja az embert, és itt anonim módon megteheti.
2015. jún. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
:D Ja és te kavarod a fogalmakat, ugyanis sem álmodozást nem említett, sem ezotériát, szimplán álmodott éjszaka egy sráccal, szóval miért akarsz bolhából elefántot csinálni jogtalanul? Semmi köze hozzá, ne gyárts olyat, ami nincs is ebbe a helyzetbe! És ha nem tudsz segíteni a tanácsoddal normálisan, akkor hagyd békén!
2015. jún. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

7. igen, tini vagyok, de naaagggyyooonnn messze a hülye p*csa kategoriatól ;)

és még én sem nevezném szerelemnek


8., 9. válaszoló köszönöm :)

2015. jún. 7. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!