Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már kezdek félni lassan, mit...

Már kezdek félni lassan, mit jelenthet ez az állandóan visszatérő rossz álom?

Figyelt kérdés

/elnézést az ékezetekért, bizonyos billentyűk nem műkodnek/

kb már vagy két éve álmodom állandóan a kovetkezőt: megoltem két embert, akiket eltemettem. a helyszínek kozeli erdő, város széle, esetleg beton alá a pincébe. Ezek a személyek kozel vannak a talajhoz és rájovok, hogy lekopott a fold vagy már csak alig néhány centi van ahhoz hogy kilátszódjanak és felfedezzék őket, mert akkor végem. És itt határozom el hogy menekulni kezdek.

Szerepelnek benne rendőrok is, akik vagy a kornyéken lebzselnek, de inkább tudják hogy valami tortént és keresgélnek erőteljesen . de mindig elkerulik, vagy legalábbis nem érnek a kozelébe a tetthelynek, csak civilek /akik sokszor mintha nem látnák a hullákat de télleg csak egy hajszál választja el őket attól, mert sz szerint felettuk járkálnak/. Vagy épp eltűnt személy után zajlik a nyomozás, vagy már a megtortént gyilkosságot akarják felderíteni.

Valahogy az álomban úgy tűnik, hogy régen kovettem el ezeket a gyilkosságokat és csak akkor, hosszú idő után "kezd brulni a bili"

Tudom, hogy nem sok hiányzik, hogy elkapjanak, és ezért elhatározom hogy menekjulore fogom, mert tudom, hogy nagy eséllyel megleszek és nem tudok messzire jutni. Ez az álomban nem torténik meg.

Az egyik áldozatom mindig tudomást szerzett az első gyilkosságról,neki azért kellett meghalnia.

visszatérő elem hogy nincs benne gyűlolet, nem tudom hogy kiket oltem meg /néha csecsemő az áldozat/ és az egyiket valami víz alá vagy kozelébe temettem /pl sziget, Margit-sziget/

Ja és nincs "utóélete" a sztorinak, nem tudom sikeres e a menekulés, elkapnak-e és ha igen rámhúzzák e a vizes lepedőt, megolnek vagy bebortoneoznek.e vagy milyen kovetkezményei vannak, de mindenképpen iszonyú félelmetes.

Nagyon élénk az álom egyébként.

Visszatérő elem még az is, amikor felébredek az álomból - és ez nagyon durva, hogy nem tudom eldonteni sokáig hogy ez most igaz vagy nem, még vagy egy fél percig azon gondolkodom hogy vajon tényleg megoltem valakit?

annyira nyomaszto ez az egész, lassan megkeseríti az életemet.

Nem értem hogy miért álmodok ilyeneket mert abszolút életpárti vagyok, sőt rokonszenvezek a keleti filozófiákkal.

Attól félek hogy nehogy valami "jóslat" legyen, vagy valamire figyelmeztetni akar ez az álom szimbolikusan és én ha nem veszem az "adást" és a jeleket akkor tényleg valami tragédia fog torténni.

kérlek írjátok meg a véleményeteket mert nagy szorongást okoz ez nekem és kétségbe vagyok esve

31/F


2015. jún. 5. 22:21
 1/5 anonim válasza:

Szia!


Nos,azt irtad,hogy felsz attol,hogy az emberek,illetve rendorok rajonnek mit is tettel. Ugy gondolom,hogy ez azt jelentheti,hogy regen a multatban tortent valami amit szeretnel eltitkolni a csaladod (vilag) elol.

A menekules az almodban azt jelentheti,hogy a valo eletben menekulsz valami/valaki elol. Lehet,hogy sajat magad elol probalsz valami ok miatt.

2015. jún. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnek is lehet igaza! De az is lehet hogy vmi előző életedből hoztál vmit és "emlékszel" vmire!
2015. jún. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
En ugy tudom,hogy az deja vu erzesekor jon elo,bar lehet tevedek:)
2015. jún. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez érdekes élmény. Gondolj arra, hogy mit akar tanítani a történet. Mert mindig erre megy ki a játék.


Egyszer volt egy hasonló megtapasztalásom (nem gyilkosság téma, de érzelmileg felkavaró), miután felébredtem nem tudtam megérteni, hogy hogyan hozhattam olyan döntést, pedig tudtam, hogy én hoztam.


Számomra ez egy bizonyosság volt (már ha ez valóban egy előző élet fontos eseménye lehetett, mert meglepően éles volt, pontos részletekkel, nem álomszerű, erősen felkavaró), hogy az egyes életek egyfajta színjátékok, amiknek a lefolyását morálisan megítélni nem lehet az aktuális életedből, akkor és ott az tűnt a legésszerűbb döntésnek. Nincs jó vagy rossz, azért voltál ott, hogy átéld. Erről szólt a színjáték. Valószínűleg ezért nem is emlékszünk az előző életekre, mert meglehetősen felkavaró lenne, csak összezavarna.


HA ez egy előző élet volt, akkor levonhatod azt a következtetést is, hogy eddig ebben az életedben jó döntéseket hoztál, mert senkit sem öltél meg, nem üldöz a rendőrség, tanultál belőle, nem vagy felelős érte. Lehet ez egyfajta megerősítés is, attól függ hogyan fogod fel.


HA meg ez csak egy rossz visszatérő álom, akkor nyugodj bele, hogy nem előző élet, nem jövőbeli látomás. Csak Te tudsz táptalajt adni az ilyen problémáknak az ilyen kérdésekkel, hogy mi van ha ez valami jóslat... Ugyan mi vezetne arra, hogy ilyesmit cselekedj, pláne ha át is élted az üldözöttség érzését? Semmi. Vond le a következtetést és lépj tovább.

2015. jún. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, asszem körvonalazódik mi is a helyzet... Titkok vannak tényleg a háttérben amiket nem akarok ekik "bevallani" mert ahhoz semmi közük és visszaélhetnek celük..

Lehet ezt tùl is parázom, ettől vannak ezek az álmok

2015. jún. 7. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!