Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már veled olyan, hogy...

Volt már veled olyan, hogy ugyanazt álmodtad valakivel, azaz te is önmagad voltál álmodban, meg ő is, és ugyanaz volt a történés, mint hogyha a valóságban lettetek volna úgy együtt, mint az álomban? Van kedve valakinek mesélni ilyen élményéről?

Figyelt kérdés
2015. jún. 5. 23:03
 1/6 anonim válasza:
Persze! Én már harmadjára álmodom 1 éven belül hogy a párom megcsal a nővéremmel, valóságban még nem történt meg de a múltban egy másik pasival már igen.
2015. jún. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Félreértetted a kérdést, de akkor átfogalmazom. Szóval hogy ketten ugyanazt álmodtátok egyszerre, csak önmagatok oldaláról.
2015. jún. 6. 06:45
 3/6 A kérdező kommentje:
Mint hogyha benne lennétek egymás álmában.
2015. jún. 6. 06:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt közös álomnak nevezik.Van ilyen, csak viszonylag ritkán derül rá fény, mert vagy nincs módodban megkérdezni az illetőt , mit álmodott, vagy mint tudjuk, nem mindenki szeret az álmairól beszélni így gyakran rejtve maradnak az ilyen álmok.
2015. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké, én olyanra lennék kíváncsi, amikor kiderült. Milyen volt? :-)
2015. jún. 6. 20:36
 6/6 anonim válasza:

Már nem mostani a kérdés, de nemrég egy ilyet éltünk át a szerelmemmel:)

Az egész napot együtt töltöttük, a nap végén pedig mindketten hazamentünk.

Elég fáradt volt Ő is és én is, elbúcsúztunk üzenetben és elmentünk aludni.

Én félálomban lehettem, mikor láttam, hogy a baloldalamról jön felém, ad egy puszit és hozzámbújik. Nagyon melengető érzés volt, éreztem, ahogy hozzámér. Reggel szomorúan vettem tudomásul, hogy nincs is mellettem, de hamar tovább álltak ezek a gondolatok, mígnem jön egy üzenet Tőle, teljesen ugyan ezzel a történettel.... Hirtelen nem is tudtam mit gondolni, félelmetes volt és egyben hihetetlen...

2015. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!