Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van valami jelentése annak,...

Van valami jelentése annak, hogy álmomban nem látok rendesen? (+1 szerintem szellemet láttam)

Figyelt kérdés

Ha más emberek vannak a közelemben, vagy történik valami, amit szeretnék látni, akkor olyan a látásom,mint amikor tök álmosan kinyitod a szemedet, alig látok valamit és érzem közben, hogy fáradt és álmos vagyok.


+1 Szerintem tegnap láttam egy szellemet :O Nem hiszek bennük, de este amikor a tök sötét folyosón mentem a WC-től a szobáig, akkor ugye a szemem játéka, hogy a fehér foltokat lát.. Nah, oldalra néztem és láttam, hogy a fal mellett áll egy fekete hajú, fekete szemű(kb 5cm átmérőjű) és fekete(kb7cm átmérőjű)szájú kislány és felfele kitárt karokkal ott állt mellettem 10centire. Valószínűleg, hogy csak a szemem játéka volt, de nagyon megijedtem és belekönyököltem az arcába, azután hirtelen eltűnt, de mintha egy férfit is láttam volna, vagyis csak egy fehér alakot, ami a sötétben állt. Jól beszaratott az agyam, de gyorsan elaludtam, szóval nincs para :D



2015. jún. 8. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha csukva van a szemed, akkor jó hogy nem látsz rendesen, gondolkozz...


Annak meg, hogy leverted a kör című filmből a szellemet, biztosra veheted, hogy következményei lesznek.


Azt szokták mondani, hogy a sok maszturbációtól szőrös lesz a tenyered, de ez igazából nem így van, szellemeket látsz tőle. Döntsd el, hogy maradjanak a szellemek és a maszturbálás, vagy visszább veszel és akkor kevesebb lesz a szellem is...

2015. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mindig azt szoktam mondani, hogy inkább legyen szőrös kezem és üssek le néhány szellemet sok maszturbálás mellett, mint hogy hererákom legyen!
2015. jún. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tök sötétben hogyan láttad, hogy haja, szeme, szája fekete?

Tök sötétben minden tehén fekete! (Ezt már az írástudatlan középkori parasztok is tudták.)

Mi van akkor, ha a "lénynek" vörös haja, kék szeme, piros szája volt, de a fent említettek miatt te feketének véltad?

2015. jún. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3. Hát figyelj, semmit nem láttam. Csak ember alakú fehér alakokat(ami csutka fehér volt). És a fehéren elég rendesen vakított, hogy fekete tónusú a haja, a szemei és a szája.
2015. jún. 9. 09:16
 5/6 anonim ***** válasza:

A fehér alak bevilágította a szobát, mint például egy lámpa, vagy a körülötte lévő dolgok sötéten maradtak, csak az alak tűnt fényesnek?


Több ideig is láttad őket, nem csak a szemed sarkából egy pillanatra?


Amúgy a történet kicsit változott az első kérdés óta(ami valljuk be, kicsit furcsa...), így rögtön kicsit értelmesebb az egész, ezért az értelmesebb hozzáállás is.

2015. jún. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A fehér alak fényes volt, de a szoba körülötte sötét maradt. Cska egy pillanatra,mert jól beszartam és inkább bementem a szobámba.


Úgy volt igazából, hogy jöttem ki a fürdőszobából ahol ugye égett a lámpa, aztán kiléptem egy teljesen sötét részbe, és valószínűleg a még retinámban maradt fénnyel alakokat rajzolt ki az agyam,d e jól beszaratott annyi szent :D


Mondjuk én elég félős ember vagyok, horrort sem nézek, mert minden filmbe úgy beleélem magamat, hogy nehéz elszakadnom attól a világtól xD De már többször volt ilyen parám, csak ezt most tisztán láttam legalább 1secig, és reagáltam is a közelségére, ezért írtam ki a kérdést.

2015. jún. 9. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!