Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vissza térő álom, mit jelent?

Vissza térő álom, mit jelent?

Figyelt kérdés

Mar tobbszor almodtam arrol, hogy a nagymamam hazaban lakunk oten: a parom, a batyja, a (volt) csalad barat es egy oreg osz haju ferfi, es en. Az osz haju ferfi megoli a barom batyjat, es elkezdunk ellene ossze fogni, viszont egy dolog amit eszre veszek, az az, hogy amikor az oreg megoli, akkor erzem a szajszagat, aztan a csalad baratnak is megerzem es ugyanaz, ezzel rajovok hogy o olte meg, szolok a tobbieknek, megprobaljuk megoldi, viszont akkor ismet ott van a barom tesoja, es vegul nem tudom hogy mi tortenik, mert felebredek. Az erdekesseg az, hogy nagyon regen almodtam ezt parszor, de akkor meg joban voltunk a sraccal, viszont most par honapja megromlott a kapcsolat, mar nem beszelunk vele. Mit jelenthet ez az alom? Talan regen figyelmeztetett? De most miert almodom ismet? Ovakodjunk tola ha ismet kozeledne?

A valaszokat elore is kpszonom!



2015. jún. 9. 08:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg annyi fontos lehet, hogy amikor rajottem hogy a haverubk volt a gyilkos, akkor egy kes volt a kezeben, amit kivettem a kezebol es valamiert ugy fogtam, hogy fele iranyult es megijedt, aztan letettem az asztalra.
2015. jún. 9. 08:29
 2/9 anonim ***** válasza:

A kés a férfiasság szimbóluma, csakúgy, mint a kard vagy a lőfegyver. Jelzi azt, hogy a haverod érdeklődött irántad mint nő iránt (még ha nem is fejezte ki, de lehet, hogy tett rá utalásokat) Az, hogy hozzád került a kés, jelzi azt, hogy meg tudtad védeni magad/vissza tudtad utasítani a közeledtét


Az ősz hajú férfi, ha nem ismerős, akkor valamit jelképezhet, valószínű a felnőtté válást. Lehet, hogy megöli a párod bátyját, jelzi azt, hogy a bátyád akkor úgy döntött, "felnőtté válik", külön utakon kezd el járni.

Szájszagot érezni (hacsak nem fekszik a párod a közvetlen közeledben) egy közelgő betegség jele.

2015. jún. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez haszOs volt, koszonom.

Erdeklodhetett irantam, tpbbszor hangoztatta hogy az ilyen lanyokat kedveli, mint en, de sohasem kozeledett felem sehogy, valoszinuleg a aprom es kozte levo baratsag miatt.

A parom batyja tenyleg elkezdettt felnotte vallni, tobb dologbol nezve is. A betegseg is sanszos, orvostol orvosig jarok, hogy kiderittsek hogy mi okozza a hizast es a magas vernyomast nalam.. ugy erzem teli talalt a dolog, koszonom!

2015. jún. 9. 11:29
 4/9 A kérdező kommentje:
De.miert almodtam ezt ismet most, hogy mar par honapja ez a kapcsolat a csalad es kozte megszakadt?
2015. jún. 9. 11:32
 5/9 anonim ***** válasza:
A hízás és a magas vérnyomás legédesebb tesókája a stressz. Lehet, hogy most is iyen stresszes időszakon mész keresztül. (Lehet vizsga, családi, munkahelyi probléma, bármi)
2015. jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kis korom ota hizom folyamatosan, a magas vernyomas pedig egy nagyon nehez udoszakban(a szuleim veszekedtek folyton,vegul elvalltak,amit sok sok vita,fenyegetozes, es egyeb mas kovetett) vettuk eszre egy sportvizsgalaton. Bar, mondanom sem kell, az orvosok egybol a koversegre fogtak, es most hogy uj orvoshoz kerultem o kezdett el vizsgalatokra kuldeni, most rejtett cukorbetegseg a tipp. Bocsi,hogy igy untatlak.:)
2015. jún. 9. 19:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem untatsz. Ez, hogy a szüleid állandóan veszekedtek, ez tényleg stresszes dolog lehetett, ami pedig mindent felborít az ember szervezetében: a az anyagcserét, a keringést és a hormonháztartást is.

Ettől hízhatsz. A stressz egyébként a vércukorszintet is megemeli., az adrenalin (egyes számú stresszhormon)) ellenhormonja az inzulin, amit a cukorbetegek is szoktak maguknak nyomni tabletta vagy injekció formájában.


Azt javaslom, járj el jógázni, és igyál malátasört! (Karamallz, szinte minden bioboltban kapható, tele van B vitaminnal, ami köztudottan szresszoldó.)

2015. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A PÁSZTOR válasza:

A feszültségek kezelésére jó bármilyen sport, ha ki tudsz benne kapcsolódni és a jóga sem ha nem. A karamalczot én is szeretem .

Az álmaid a jelen helyzetedet vetítik eléd, és soha nem szabad konkrétan értelmezni őket. Ha emlékezel rá akkor fontos és döntésre kell késztetnie, dönts és a helyes utat válaszd. Igyekezz a közösség érdekében munkálkodni mások hasznára lenni és neked magadnak is meg lesznek a válaszaid.

Azért nem írok konkrétumokat (tudnék) mert neked kell választanod az utadon .

2015. jún. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokaz, hasznosak, elgondokodtam rajtuk. :)
2015. jún. 11. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!