Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Össze vissza álmodok! Miért...

KukacHarcos kérdése:

Össze vissza álmodok! Miért van ez?

Figyelt kérdés
Szoval nagyon sok olyan álmom volt ami télleg tök nyugodtan indul aztan hirtelen mintha pislognak es megvaltozik a környezet és már egészen máshol vagyok és mást kell csinálnom vagy épp ehy akcióba csőppenek. Mondok is egy példát: Nagyin borus időben várok a buszra sok ember kőzött majd hirtelen a tengeren vagyok egy hajon oriási viharban és egy másik hajonak kell segitenem mert az elromlott és átkell pakolnom a böröndöket amikor kész vagyok hirtelen egy nagy udvaron vagyok megint sima borus időben es azt nézem hogy egy csomó lany tornázik ... Szoval ilyenek az álmaim es ez csak az eleje ez még semmi nem volt vannak meg durvábbak is ... Miért van ez?

2014. szept. 28. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy álomfejtő, de megpróbálok beléd látni.

Borús idő, várakozás, sok ember: kellemetlen mindegyik, gondolom nem vagy egy társasági ember, nem szereted ha sokan vannak körülötted, megpróbálsz ebből a környezetből kiszakadni.


Tenger, hajó, vihar, segítség: sikerült a kiszakadás, végtelen tenger, hajó, nyugalom. Amit tönkretesz a vihar.

Vagyis itt az látszik, hogy amikor a stresszes időszak után lehetőséged lenne egy kicsit magaddal foglalkozni, akkor is inkább mások problémáját keresed, vagy mások támadnak le a problémájukkal, hogy segíts nekik.


A borús idő az utolsónál is előjön. Mivel nem vagyok teljesen tisztában az életeddel, így a sok lány tornázik témát nem tudom megtippelni se.


Az pedig, hogy ezek ilyen sűrűn váltogatják egymást, és mindegyik borús, kisebb szorongásra utalhatnak. Vagyis nekem az egészből az jött le, hogy túl stresszesek a napjaid, és ideje lenne kicsit lazítanod. Szedj naponta 2-3x2 sima MagneB6-ot (nem gyógyszer), és nézd meg mi változik.


Egyébként az is segíthet, ha ezeket az álmaidat minden reggel, közvetlen ébredés után, leírod egy füzetbe amilyen részletesen csak tudod. Később pedig az előzőek alapján megpróbálsz összefüggést találni köztük, és ami leggyakrabban előfordul, annak a fő okát kell keresni. Itt, amit írtál például a borús idő volt egy kapocs.

2014. szept. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat ez nagyon igaz nem vagyok tarsasagi ember meg bele gondolok elég stresszesek a napjaim télleg meg probalom amit mondtál ... És köszönöm ezzel sokat segitettél!
2014. szept. 29. 00:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, ha úgy van írhatsz üzenetet is, csak hivatkozz erre a kérdésre, mert el fogom felejteni :)
2014. szept. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is szokot ilyen lenni fogalmam sincs mitöl
2014. okt. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!