Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek ez mit jelent?...

Szerintetek ez mit jelent? Azt álmondtam h a lakásban vagyok és szellemek vannak ott. Mondtam a barátnőmnek h kapcsolja fel a villanyt akkor hátha elmennek. Anya aludt felakartam kelteni. Hozzá akartam érni de a szellemek elhuztak onnan.

Figyelt kérdés
Mi ez az álom???
2010. aug. 19. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az álomfejtés akkor a legjobb, hogyha magadnak csinálod, de szerintem valami ilyesmi lehet:

A szellemek lehetnek a múlt árnyai, tehát van valami a múltban amire nagyon nem akarsz emlékeznni, de megszabadulni sem tudsz tőlűk. Vagy lehet a bizonytalan jövő is. A villany felkapcsolásból arra következtetek, hogy sötét volt, tehát lehet, hogy nem igazán ismered a helyzetedet az életben és lehet, hogy a barátnődtől várod azt, hogy rendezze az életed és kikeveredj a múltból, vagy eltüntesse a bizonytalan jövőtől való félelmet. Az anyás jelenet talán arra utalhat, hogy félsz, hogy meghal vagy baja esik. Vagy esetleg az attól való félelmet, hogy amikor segítséget vársz tőle akkor nem akar majd vagy nem tud segíteni neked.

Persze ez csak tiszta spekuláció.

2010. aug. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
Ez egy hülyeség simán szarul aludtá és ennnyi.
2010. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!