Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valami baj lehet abból, ha...

Valami baj lehet abból, ha azt álmodtam, hogy az a srác aki tetszik nekem balesetezik és lebénul a lába? Vagy ez mit jelent?

Figyelt kérdés

2015. jún. 12. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt hogy meg kell mondanod neki, hogy tetszik.
2015. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj, hogy sohasem beszéltem vele (csak a barátnőm facebookjáról, de ne kérdezd, hogy miért ;P), és személyesen biztos, hogy nem tetszenék neki...
2015. jún. 12. 15:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor fogadd el, hogy soha nem lesz a tiéd. Töröld ki az életedből és kezdj mással foglalkozni.:(
2015. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, de elég nehéz, ha minden nap látom...
2015. jún. 12. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Krúdy Gyula Álmoskönyve ezt írja:

"Béna. Alkalmatlan vendég. Bénát látni: munkáddal elkésel. Bénát vezetni: jó. Bénává lenni: véletlen találkozás holtnak gondolt barátoddal.

Az 1855-ös álmoskönyv szerint: béna: károd lesz habozás miatt. Bénát látni: szerencsétlenség. Bénát vezetni: gyógyulás. A lipcsei nagy álmoskönyv szerint: béna: baj, kellemetlenség. Útonjárónál: nem jót jelez."

[link]

2015. jún. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szalaiga.bor ***** válasza:
Az álmoknak nincs ilyen erejük, és nincs általános érvényű jelentésük. A választ a saját érzéseidben keresd! Talán azért álmodsz ilyet, mert félted, és tudat alatt félsz, hogy baj történik vele. Vagy gondoskodni szeretnél róla, és így megtehetnéd. Lehet, hogy amiatt, hogy úgy érzed nem tetszenél neki, mert szerinted ő jobb, több, értékesebb mint te, ezért tudat alatt "legyengíted" őt, csökkented az értékét, hogy egy szintre kerülhess vele.
2015. jún. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lehet hogy csak egy rémálom volt. Én egyszer azt álmodtam hogy járok azzal a sráccal, aki tetszik, de azóta nem történt még semmi :)
2015. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!