Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Én miért nem álmodom soha...

Én miért nem álmodom soha semmi maradandót?

Figyelt kérdés

Ahogy olvasgatom az ezotéria kategóriát rengeteg álommal kapcsolatos kérdést látok. Most felmerült bennem a kérdés: én miért nem álmodom?


Mármint álmodom, de csak halvány, komolytalan dolgokat. Az ilyen álmokra felkelés után általában néhány óráig emlékszem, késő délutánra már el is felejtem. Vannak ugyan olyanok is, amit most is fel tudnék idézni, de fölösleges leírnom, mert nem szólnak semmiről. Például ha megnéztem egy jó filmet, álmomban azzal a különleges képességgel rendelkeztem, mint a főszereplő. De sokszor álmodom a barátaimmal is. Csak arra emlékszem, hogy a barátaim, de nevekre, arcokra nem emlékszem, míg mások konkrét emberekről mesélnek a fórumon. Rémálmain is vannak, de többnyire tragédiákról szólnak. Ilyet sem tudok felidézni, csak egy halvány emléket, hogy az egyik ilyen rémálmomban kirúgtak az iskolából egy balhé miatt. (jelzem ez régen volt, azóta nem következett be, és úgy általában sem szoktam problémákat kelteni) Egyébként kellemes álmaim vannak, néha tényleg úgy kelek fel, hogy bár csak benne lehetnék még.


Ha akarjátok leírok néhány példát, amikre emlékszem.



2015. jún. 12. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Írjál, érdekel:)

Amúgy jól alszol és könnyen alszol el?

Az ébredés hogy megy?

Mikor szoktál lefeküdni? Eszel, iszol előtte?

2015. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen jól alszom, ezzel nincs gond.


És hogy egy példát említsek:

Néhány baráttal egy egész fura helyen ládákat kerestünk. Nem tudom miért, de kerestünk. Amolyan trópusi hely volt. Minden kinyitott láda felett egy szám jelent meg. Arra is emlékszem, hogy a többiek lebénáztak, mert valamit nem csináltam jól. Összességében egy kellemes álom volt.


A legérdekesebb a dologban az, hogy nem emlékszem konkrét személyekre. Azt se tudom megmondani, hogy hány barátom volt ott...

2015. jún. 12. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!