Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ilyet? Talán...

Miért álmodtam ilyet? Talán azért mert voltak hasonló gondolataim?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy az osztályommal uszodába mentünk, és volt egy medence, ami fokozatosan süllyedt, mit ahogy szokott. Mindenki bement fürdeni, én is. Sétáltam a víz alatt és egyszer csak nem ért le a lábam. A valóságban tudok úszni, nagyon jól. Itt nem tudtam. Érdekes, hogy nem kalimpáltam, nyitott szemmel (tisztán láttam a víz alatt) néztem a többieket a medence másik oldalán. Süllyedtem. Aztán minden elsötétül. Mikor felébredtem gépekre voltam kötve. Sajnos ennyi, mert ébresztett a telefonom. Miért álmodtam ilyet? Nem igazán szeretnék élni, de a vízbe fulladás szerintem az egyik legrosszabb dolog, sose tenném. Mit jelenthet ez?

2015. jún. 12. 17:05
 1/5 blondygirl válasza:
Valószínűleg víziszonyod van. Vagy, amiért én is ilyet szoktam álmodni: fuldoklasz álmodban.
2015. jún. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úsztam verseny szerűen 3 évig és szeretem a vizet.

Nem tudom ez mért volt.

2015. jún. 12. 17:09
 3/5 anonim válasza:
Nekem is szokott lenni ilyesmi álmom. És, mindig amikor vízzel álmodok, aznap voltam valami vizes helyen, de nem fürdőkád, hanem uszoda vagy ilyesmi.
2015. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nem igazán szeretnék élni"

Miért nem?:(


https://www.youtube.com/watch?v=CdhqVtpR2ts

2015. jún. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
emó
2015. nov. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!