Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Régebben álmodtam olyat hogy...

Régebben álmodtam olyat hogy 2d-s vonalak görcsölődtek össze és a nyugtalanság érzése fogott el. Volt mikor kisimult akkor is hasonló. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
2015. febr. 9. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:

1D-s vonalak nincsenek, mert az pont.

3D-s vonalak nincsenek, mert az test.

Vonalak csak 2D-sek lehetnek, tehát semmi furcsa nincs abban, ha összegubancolódnak.

Ha "összegörcsölődnek", akkor csomó is kerül rájuk, azt nem egyszerű "kisimítani".

Persze, álomban még a lehetetlen is lehetséges!

2015. febr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ozmium42 ***** válasza:
100%

Dubitus, rosszul tudod.


A pont 0 dimenziós, nincs kiterjedése egyáltalán.


Az egyenes egy dimenziós, a vonal pedig görbe "egyenes", vagyis ugyanaz vonatkozik rá.


A sík, vagy a síkidom 2 dimenziós, utóbbit egyenesek és/vagy görbe vonalak határolják.


A 3D-s testeket felületek határolják.

2015. febr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én konkrétan fehér alapon fkete vonalakról álmodtam ,melyek soha nem voltak vonalak,hanem egyfolytában mozgtak,nem volt végük, és ösztönösen megijedtem tőlük
2015. febr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!