Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy számomra bonyolult álomba...

Egy számomra bonyolult álomba tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés
Az eleje már nem világos, de azthiszem elraboltak, amikor ez egyik volt osztalytársammal sétáltam este, egy elhagyatott utcán. Arra emlékszem csak, hogy egy kis lakótelepecskén ébredtem ahol azthiszen 3, emeletes, western típusú, régi házak voltak. Mivel nemtudtam, hogy mi történik elbújtam egy bokorba azthiszem és ott vártam hogy történjen valami. Az ezt követő részletek is kimaradtak. Késöbb kiderült, hogy rajtam kívül ott volt még pár ismeretlen ember és az osztálytársam. Az egész olyan volt mint az Éhezők viadala. Fegyverek voltak elrejtve de én már nem találtam. Megvártam míg ők öldösték egymást és a végére valahogy szereztem magamnak egy kis pisztolyt. Elmentem búvóhelyemről és már csak annyi maradt meg, hogy összefutottam osztálytársamra, aki egy ismeretlennel volt. Az rámszegezte a fegyverét és leakart lőni mire én valahogy kitértem előle és aztán én lőttem le. Már csak ketten maradtunk. Megszólalt egy hamgosbemondó, hogy amelyikünk túléli az kap 10 milliárd forintot. Osztálytársam rámszegezte a pisztolyátd de én hamarabb lelőttem őt hidegvérrel. Azóta is amióta ezt álmodtam furdall a lelkiismeret, hogy én egy emberrel se tennék ilyet... Mi lehet ez? A belső démon?

2015. jún. 19. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Van ilyen álom, élvezd, mintha filmet néznél. :)
2015. jún. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 HalandoVegtelen válasza:

Elkepzelheto hogy az almok osszekotetesben vannak a tudat alatival, mar peddig ha ez igy van, akkor ertekeld at magadban ezt a mondatodatt : Osztálytársam rámszegezte a pisztolyátd de én hamarabb lelőttem őt hidegvérrel. Azóta is amióta ezt álmodtam furdall a lelkiismeret, hogy én egy emberrel se tennék ilyet... Mi lehet ez? A belső démon?


Megis fenyesebb csillag a te egboltodon a penz, mint a baratsag, vagy mas emberi kapcsolat ?!

2015. jún. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!