Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Macskaval almodtam de nagyon...

Macskaval almodtam de nagyon udoritot van jelentosege?

Figyelt kérdés

Soha meg hasonlot sem almodtam,pedig voltak mar minden fele lehetetlen almaim 37 eves no vagyok.almomban...

Ultem szemben anyamal es a kezemben volt egy szurke macska amit kette haraptam elve elevenen ,egyik felet leraktam az asztalra a masik felet fogtam a kezemben es a husabol kiharaptam egy darabot ,de nemtudtam lenyelni mert elfogott a hanyinger az undor es kikoptem ,ra neztem a macska szafatokra es meg mozogtak .


Ejjel felebredtem es tenleg olyan hanyinger fogott el ! Meg most is emelygek.nincs cicam sajnos pedig szeretem oket de betegsegembol kifolyolag nem lehet. Segitsetek megfejteni ezt a kanibal almot legyszives koszonom szepen elore is a normalis valaszokat!


2015. jún. 25. 08:47
 1/3 A kérdező kommentje:

Senki :-(

:'(

2015. jún. 25. 16:36
 2/3 anonim ***** válasza:

Sok mindent jelenthet a macska, nehéz megmondani, hogy a te álmodban mit jelent.

Általában akkor harap egy ember, ha mérges, bosszús. Lehet hogy valakire bosszús vagy, esetleg bosszút akarsz állni, ezért haraptál bele a macskába, viszont nem tartod ezt helyesnek, vagy a bosszúállást, vagy a haragot, ezért lett tőle hányingered, mert undorítónak érzed. Egy macska sok emberben szánalmat kelthet, sokan utálják őket, mert nem annyira társaságfüggőek, önállóak, de hízelegnek, amikor szeretnének valamit. lehet hogy egy olyan emberre haragszol, aki távol tartja magát tőled, néha kedveskedik, és esetleg nem érzed őszinte kedvességnek. Viszont tisztában vagy vele, hogy bánthatod, a kezedben az irányítás (= az öledben a macska, akinél erősebb vagy, és bánthatod, mert kiszolgáltatott neked). És ezek az érzések teszik undorítóvá magát a harapást.

Nem biztos, hogy ezt jelenti, csak én erre gondoltam :D

2015. jún. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom neked a valaszt ,van bene igazsag sot ratapintottal :$
2015. jún. 26. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!