Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az hogy egy fekete...

Szöszi CSajszi kérdése:

Mit jelent az hogy egy fekete de inkább szürke és egy ho fehér perzsa macskával és egy fehér egérrel álmodni?

Figyelt kérdés
az álmomban egy egér jelent meg egy zongora mellett és először a fehér macskának mondta h kapja el és közbe lépett a szürke macska és ö vitte el az egeret ez mit jelent? napok ota ezen gondolkodom kutatok de mindenki mást mondd segitsetek légyszives
2013. dec. 12. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt mindenképp, hogy koponyaszaggatóan ostoba vagy. Más nem fejt álmot, csak az alábbi.
2013. dec. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy megfogol hízni, de semmi baj! én így is elfogadlak. :D
2013. dec. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fogadjunk szőke vagy :)
2013. dec. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És fogadjunk hogy csaj vagy
2013. dec. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Világvége Egy látnok vagy! -Csű! Jigsaw egerész. :D
2013. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kösssz mindenkinek biztam bennetek:D
2013. dec. 13. 15:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Nincs mit kérdező!


Áh, azért ahhoz még sokat kell tanulnom, hogy látnok legyek. Most még csak lebegek meditálás közben, meg béta állapotban is már megy a dolog. A szenszei-em is mondta hogy mindjárt beérik a gyümölcs.

Erre azt mondtam neki hogy ,,Na de télen hogy?"

2013. dec. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát okééé :D
2013. dec. 14. 19:25
 9/9 anonim válasza:
Az álmok a napfolyamán történő eseményeket és a gondolatokat vágyakat varázslattal és fantáziával vannak kereztezve azaz így keletkeznek így jelentésük nincs mert csak kombináció bővebb információért keresd meg a vikipédiában az álmok kialakulását jelentését ott minden kérdésedre kapsz választ.Remélem nem bántottalak meg mert csak segíteni próbaltam
2018. márc. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!