Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Melyik volt eddig a legkedvese...

Melyik volt eddig a legkedvesebb álmod? Miről szólt? (-:

Figyelt kérdés
2015. jún. 27. 01:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés nagyon kedves:)

Igazábol nem tudom. Olyan mintha nem lett volna. (vagy csak nem emlékszem rá, nem értékelem túl, esetleg leragadtam a kedves szó értékénél). Sosem ért sem trauma sem megvilágosodás alvás közben. Talán ha azzal álmodik az ember akit elvesztett az lehet kedves, de ugyanakkor szívszorító.

Talán legutóbb ami jól esett, hogy csapatba kellett rendeződni és egy rövid kék hajú lány egyből örömmel csapott le rám. Ilyen egyszerű álom.

2015. jún. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 SylwerStone ***** válasza:
100%
Zsanett eljött hozzám a szökőkúthoz.
2015. jún. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nahát 2-es, veled is?
2015. jún. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Aktuális legnagyobb vágyam teljesülőben gondolom. De már mind ilyen semleges életemben így a álmoknak sincs sok jelentőssége csak akkor jó volt( pl csókolni, szeretni, szerelem bevallást kapni).

2015. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nekem az volt a legkedvesebb álmom:

Amikor a strandon összetalálkoztam egy régi ismerősömmel.

2015. jún. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kim Bo Mao válasza:
Álom: Ideg összeroppanással egy elmegyógyintézetbe kerültem, ahol több nap telt el, mire találkoztam egy ismeretlen fiúval. Nem beszélgettünk, mégis napok teltek el és tudtam miért volt ott, és jóban voltunk. Egy nagy füves mezőn sétáltunk kézen fogva és lágy szellő fújt. Nagyon békés boldogságot éreztem akkor.
2015. jún. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Néhány éve elég gyakoriak álmomban a fegyveres összetűzések. Sokszor volt már, hogy egy-egy ilyen összetűzésben én húztam a rövidebbet. Valahogy mégis tetszenek nekem az ilyen álmaim.

Valamint, egy külön kedvenc: az országot elérte valami zombivírus, majdnem mindenki zombivá alakult, nálunk a szobában anyám is (olyan volt a szoba "grafikája", mint valami Slenderman-es játékban). Menekültem előlük, keresztet mutattam az ujjaimmal, hogy visszatartsam őket (pedig nem vagyok vallásos, meg se vagyok keresztelve). Végül egy épületben a kedvenc zenekarom pihengetett buli előtt. Náluk világos volt a szoba, ők maradtak egyedül emberek a bolygón. :-D

2015. jún. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Azt álmodtam, hogy barátság világnapja volt, és mindenki megünnepelte, azzal, hogy kedves volt és lepacsizott mindenkivel a folyosón. Szerintem ez nagyon aranyos volt:)
2015. jún. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Jhon85 válasza:
A nem rég még ,szerelmem tárgya volt ,az akiről álmondtam és nagyon jó volt de sajnos csak álom maradt :-( és már elmúlt minden.........
2015. júl. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!