Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt egy nagyon furcsa álmom...

Volt egy nagyon furcsa álmom mire mai napig nem találtam meg a választ. Álmomban egy kislány volt előttem aki maga volt a sátán. Úgy szólt hozzám, egy nap úgyis elvisz magával. Esetleg valami otlet?

Figyelt kérdés
álomfejtés,démon,ezoteria

2015. máj. 25. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Húha... :< Félelmetes álmaid vannak.

Nem lehet,hogy a halál volt ott egy kislány képében? Csak mivel a halál rossz, "gonosz" ,ezért párosítottad őt tudjuk,hogy kivel?! :D

Nincs erős halálfélelmed? Lehet,hogy a belenyugvás miatt álmodtad ezt,mert elfogadtad magadban,hogy esetlen vagy..Vagy nem is tudom. Nem néztél valami filmet,ami hatással volt rád mikor elaludtál? Nem lehet,hogy az manipulálta az álmod?

2015. máj. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Legoman ***** válasza:

Egy nap mindenki meghal, de nem erre utal az álmod.

Azt jelenti, hogy légy óvatosabb, és jobban figyelj dolgokra, mert a látszat néha csal.

2015. máj. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem érezted magad depisnek az álom után?
2015. máj. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De ha a tudatalatti ugy veli, hogy veszelyben van, nyilvan azzal teljesen tisztaban van az almodo is. Tudja, hogy valakitol tartania kell, nem bizhat meg az illetoben.Rosszindulatu barmennyire is az ellenkezojenek tunik. Egyebkent ezt is jelentheti az alom. Rettegni valakitol. Bar nekem elsore ugy tunt, mintha a kaszas szolitana a halalba : ,,Egy nap ugyis elvisz magaval. "


Bocsi az ekezetekert, de telorol vagyok.

2015. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagy a fantáziád.

Ha nem túl sok filmet nézel...

Én is mikor megnéztem a Konstantin-t, hát voltak érdekes álmok.

2015. máj. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már meg is van az eskövű zenéje:

https://www.youtube.com/watch?v=LM0vMNL6Y30&t=267

2015. máj. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!