Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A rémálmaimban folyton vonatok...

A rémálmaimban folyton vonatok szerepelnek, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Nem félek a vonatoktól az életben, sőt, az a kedvenc utazási módom, szóval ez nem lehet.. De folyton olyanokat álmodok, hogy lekésem a vonatot, hogy majdnem elüt a vonat mert mellettem megy el vagy húsz, vagy pedig ha felülök rá akkor rossz helyre visz, vagy mint egyszer egy tető nélküli vonatra ültem fel és mindenféle akadályokba ütköztünk és egy csomóan meg is haltak meg én is kis híján, és ki is derült hogy nem oda megy ahova én akartam menni.. Lehet hogy nevetségesen hangzik így de az álomban furcsa és ijesztő, mit jelenthet?

2015. júl. 9. 11:07
 1/9 Duenna ***** válasza:
Talán nem is a vonat a lényeg, hanem ami érzéseket átélsz közben. Az is lehet, hogy gyerekkorodból visszamaradt valami érzés a vonattal kapcsolatban, ami jelenleg a tudat alattidban van, ezért nem emlékszel rá. Próbálj kisgyerekkorodra visszaemlékezni, hátha mégis beugrik valami a vonattal kapcsolatban.
2015. júl. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 huskyloverapach ***** válasza:
100%

Lehet hogy a tudatalattid AZT akarja közölni veled hogy nem a saját utadon jársz , rossz irányba tartasz( a go at nem oda megy ahova szeretnéd) és ki hagyod a lehetôségeidet(lekésed a vonatot), AZT hogy majdnem elüt a go at azt is jelentheti hogy valami fájdalmat okoz neked. Gondolkodj el rajta mi a Nagy célod az életben rá fogsz jönni hogy nem arra haladsz, változtass.

Az álmaink mindig az eseményeket dolgozzák fel amik velünk történtek.

2015. júl. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Duenna ***** válasza:
2-es! Nem rossz, ebben a megfejtésben van ráció!
2015. júl. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Általában félek, vagy dühös vagyok, hogy nem érem el a vonatot. Igazából lehet, hogy tényleg 'nem oda tartok, ahova szeretnék', mert habár nem tudom mire vágyok úgy igazán, biztos hogy nem arra, ami most van. Szóval ez is lehet..


Egyszer álmodtam egy olyat is, hogy egy nagyon gyorsan körbe-körbe menő vonat volt az élet, és mindenki nagyon rosszul volt és szabadulni akart (én is), de nem tudtunk. Később nekem sikerült 'kiszállnom a vonatból', de nagyon kevesen voltak 'fent' (a vonat ment alul, fent meg volt egy másik hely), és szerettem volna megmenteni a szeretteimet, de csak egyvalakit tudtam.

2015. júl. 9. 12:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Utazni

Egyhangúság; nappali ábrándozás.


Vonat

Elkerülhetetlen dolog, stabil elhatározások. Vonaton utazni: kíváncsiság; vonatot lekésni: elszalasztasz egy esélyt, amely eléd tárult, félsz az ismeretlentől. Vonatot vezetni: vita várható egy felettesünkkel.


Üdv,

Rasztás Dzsimi

2015. júl. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 huskyloverapach ***** válasza:

Kössz ez vol AZ elsô probálkozásom!

#5 oké oké de azért ez nagyban ember függô dolog ennyire pontosan nem lehet megmondani.

2015. júl. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Az álmokban soha nem a konkrét dolgokból kell leszürni a jelentést. Szóval itt a vonat a legkissebb probléma, csak valahogy az agyad ki kell vetítse az érzéseidet. Valószínüleg a tudatalattidban úgy érzed, hogy mindig elszúrsz valamit és annak rosz vége lehet. Azért nevezed ezeket rémálomnak mert azt érzed, hogy nem akarod tudni, hogy milyen vagy valójában. Hogy ne legyenek ilyen álmaid rajzolj papírra egy vonatot, szinezd ki és a rajz minél több boldogságot éreztessen majd lefekvés előtt tedd a párnád mellé. Ajánlom hogy futtas le az agyadban egy ehez hasonló tesztet:

-Hány éves vagyok?

-Mikor születtem?

-Holnap a suliban/munkában mi lesz a programom?

-Mi a holnapi dátum?

Ezek ha az álmaidban előbukkannak (ami valószínü) egyszerüen futtasd le ismét és a rémálom tudatos álommá változik.

2015. júl. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, és egyébként tegnap megint a vonatok.. egyre gyakrabban. :( Most megvettem a jegyet, először rosszat, aztán vettem mégegyet, de a vonat rosszul jött, késett is, mielőtt lekéstem volna meg felébredtem.
2015. júl. 13. 18:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező,

Nekem is voltak az elmúlt hetekben rémálmaim: halál, vonat, bajok...stb. Kiderült, hogy betegségem van, bár ezt tudtam korábban is, hogy visszajött valamilyen betegségem, ami régebb óta tart, de sajnos okok miatt nem tudtam időben orvoshoz menni. Amióta elmentem orvoshoz és szedem a gyógyszereket, kezelés alatt vagyok, a rémálmok megszűntek.

Csak arra írom, hogy a rémálom lehet valami orvosi probléma kezdete is.

2015. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!