Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez hogy, lehetséges? Rátalátam...

Ez hogy, lehetséges? Rátalátam egy ehhez hasonló fórumra és azt látom, hogy az ezotéria kategóriába szerepelnek a kérdésem pedig én nem regisztráltam oda.

Figyelt kérdés
be akartam lépni, de nem sikerült, hogy lehetséges elmagyarázná ezt valaki nem értem? [link] :).

2013. dec. 29. 15:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Hoppá! "szerepelnek a kérdéseim" több ilyen fórum van? [link] és mit gondoltok 404 lesz a haverom, ha ide regisztrálok? :-D
2013. dec. 29. 15:20
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a valódi válasz.hu még eddig nem ismertem.

Az érdekes az, hogy pl. sütés-főzés kat.-ban nemcsak egy-egy kérdés ismerős, de a válaszokat is (köztük az általam adott válaszokat is) átrakták a kérdésekkel együtt.


Egyébként további, más oldalakon már én is találkoztam olyan kérdéssel, ami ezen az oldalon is szerepel, de ott csak a kérdést pakolták fel, a válaszokat, amiket valakik ide írtak, az amott nem lett felpakolva.

2013. dec. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, mert az életben nem írtam arra a honlapra, mégis ott van a válaszom ...
2013. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Most néztem én is.

Szinte minden kategóriában a kérdések fele oda-vissza, és a beírkált válaszok ugyanazok!


De: amikre a válaszokat én személy szerint ide írtam, ebből az következik, hogy az a másik weblap "lopja", másolja az itt felmerült kérdéseket-válaszokat, ezáltal azt sugallva, hogy az a honlap mennyire pörgős!

2013. dec. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Persze felmerül a kérdés, hogy a két weblap tulajdonosa esetleg ugyanaz a személy, és az esetben valahol érthető, ha félig-meddig sajátjaként kezeli mindazt, ami ezen az oldalon történik.


De ha a tulaj személy szerint nem ugyanaz a két weblap esetében, akkor csak tudatni kellene ennek az oldalnak a tulajával, hogy valaki a kertek alatt lopkodja az itt történteket!


Jó lenne, ha a modik szólnának a főnöknek, legalább tudjon róla, "mi történik a futrinka utcában"

2013. dec. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én teljesen tanácstalan vagyok lehetséges, hogy oda nem is tesznek fel kérdéseket csak innen másolják azokat?
2013. dec. 29. 18:13
 7/14 nemelfogult ***** válasza:
Nem lehet, hogy ez a Valódiválasz.hu a te web sitetod Jigsaw? ... akarom mondani Jetti.
2013. dec. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nemelfogult nem vagyok jigsaw. :)
2013. dec. 29. 19:22
 9/14 nemelfogult ***** válasza:
Persze, tudjuk, hogy (mostantól) Yetti vagy.
2013. dec. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről beszélsz...
2013. dec. 29. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!