Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha almomban...

Mit jelent az, ha almomban repulok?

Figyelt kérdés
Tobbszor is almodtam mar, hogy repulni tudok,de a vegen mindig lezuhanok...Akarhanyszor almodtam mindig ez a vege. Bar a helyszinek masok, de a lenyeg mindig ugyan ez.

2015. júl. 17. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Az emberek 88,6% repült már vagy min. 59-szer az álmaiban! És vagy 381-féle magyarázat létezhet rá hogy mért. Ebből ami igaz lehet 104. Én is sokszor álmodom hogy repülök.
2015. júl. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Éééééérdekes.

egyáltalán muszáj,hogy jelentsen bármit is?. Kétféle álom van:

Közönséges,ami semmit nem jelent

Jósálom,ami biztos,hogy jelent valamit,de hogy mit azt majd csak akkor tudod meg amikor már meg is csinálta az élet. Amit írtam nem elmélet. Megtapasztaltam. Én se tudtam megfejteni egyetlen jósálmomat se. csak akkor döbbentem rá,hogy jósálom volt,mikor már az élet beteljesítette.

2015. júl. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
- Kielégítetlen alkotókedv; azoknak az álma, akiknek a tehetsége, kreativitása nincs kihasználva; olyan munkát vagy kénytelen végezni, amelyhez semmi kedved; másra, főleg többre lennél képes. Ha szárnyad nő és repülsz: lustaságod akadályoz abban, hogy értékesebb tevékenységbe kezdj; nem élsz a lehetőségeiddel.
2015. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszii a valaszt:))
2015. júl. 19. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!