Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szellem jelent meg álmomban,...

Szellem jelent meg álmomban, de nem értem az egészet . Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok . Éppen csak elaludtam , kb félálomba lehettem amikor is azt álmodtam, hogy bekopogtam a szomszéd lakás ajtaján és kinyitotta valaki , viszont senki nem állt előttem aztan pillanatokon belul egy ember jelent meg valami féle függyöny mögül ami az ajtonál volt . Na most ...( az ajtonál a szomszédnak ugyan ilyen függyöny szerűsége van,ahogy én azt megálmodtam) a másik, hogy egyáltalán nem volt ismeros sehonnan a szellem mert tisztán láttam álmomban.. Ugy képzeljétek el mikor valaki elhunyt és tiszta fehéren egy lepelben áll előtted ..semmi mosolygás, csak kibukkant a függyöny mögül és nézett (lehet mondott valamit de nem emlékszem rá) viszont iszonyuan megijedtem és abban a pillanatban ahogyan néztünk egymás szemébe fel is keltem.

Hátha segit ... Mamikám hunyt el a 3hete , kérdezték álmodtam e már vele , igen válaszoltam de csak egyszer . Az egész család nállunk volt, és nem ugy ahogyan az nap tortént de még is azt álmodtam, hogy elvisszuk az utolso utjára ami annyi volt hogy szeretetben békében levittuk az utcára és eljott érte valami fekete kocsi . Ezt 1 hete álmodtam, azota mamika nem jelenet meg többször .( Azért remélem meg fog és legalább ott tudunk találkozni :) ) A másik viszont, hogy éppen tegnap este az álmom elott jo orákkal elotte kint álltam édesanyámmal az erkélyen és eljott mellettem valami fehér valami (Nemtudom értelmesen leirni mert nem lehet .. mintha megfogott vagy meg simogatott volna ..nem szokásom hazudni de nem volt melettem semmi ami ott is lenne még mindig . 20 percen keresztül rázott a hideg , mire megtudtam szolalni . Lehet mama volt mert elotte rola beszéltunk , melyik csillag is lehet ő .. Azert írtam hát ha valami köze lehet az elso,borzaszto álomhoz ...

Köszönöm a mi hamarabbi válaszokat !!!



2015. jún. 11. 11:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!