Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom? (többi lent)

Mit jelent az álmom? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy cigányasszonnyal álmodtam, a saját nappalimban voltunk es tele volt kicsi gyerekekkel a helyiseg lohere is szerepelt az álmomban amit az asszony fogott.

2015. júl. 23. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
A cigány az álmoskönyv szerint szerencsét jelent, a lóhere csodavárást. Szóval vársz valami szerencsét, csodát (?).
2015. júl. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Igen, igen... Ez azt jelenti, hogy elveszel egy 150 kilós cigányasszonyt, aki 7 kisgyereket szül majd neked.


A lóhere csak egyet jelenthet: szerencsédre a kölkök majd összelopják a napi betevőt

2015. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elvennem nehéz lenne egy asszonyt, mivel nem vagyok férfi! És ha nem tudsz normális választ írni a kérdésemre akkor miért kell kommentálni? Főleg így, miért kell a "cigány"szót rossz értelembe rakni? Lehet hogy némelyik jobb ember nálad!
2015. júl. 26. 14:19
 4/7 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak pedig, köszönöm!
2015. júl. 26. 14:23
 5/7 anonim válasza:

Van meleg házasság is. Várjunk csak...


Már mindent értek. A cigányasszony - aki jobb ember nálam - azt jelenti, hogy a Föld belső magja hűlni kezdett. Ezt a cigányok ugye megérzik, mivel a belső mag vasból van.


Szìvesen!


A nálam jobb cigányasszony elrejt 12 nálam mégjobb gyereket a lakásodban.


Mikor hazaérsz meglepődve tapasztalod, hogy a nappali közepén egy 2600 km mély lyuk van, amin a cigányok sorra ereszkednek le, hogy ellopják a belső magot.


A lóhere azt jelenti, hogy nem tudták ellopni a cigányok a vasmagot. Ennek az az oka, hogy a belső magot körbevevő folyékony vas még nem hűlt ki, ezért az eleve barna cigányok most feketére sűltek.


Szerencsére a Föld mágneses mezeje nem változott.

2015. júl. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon tudok ilyen álmos témákhoz hozzászólni, csak annyi lenne a kérdésem, hogy ismerted-e az álmodban a cigányasszonyt? Hogy ott akkor, amikor benne voltál az álomban, tudtad-e, hogy ki ő. Csak ennyi lenne. Én már csomó ilyen álmos kérdésnél mindig az előző életekre gondolok. Volt itt egyszer valami 17 éves srác, aki meg azt írta, hogy az álmában ő egy 25 év körüli nő volt, kicsit ódivatúbb ruhában ült valami szintén régebbi fajta kocsi hátsóülésén, és akkor azt mondta, hogy az álmában tudta, hogy aki vezeti az autót, az az apja.
2015. júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Nem, nem ismertem a nőt!
2015. júl. 26. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!