Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Most délután ilyen álmom...

Most délután ilyen álmom volt, ez szerinted is bizarr?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött hogy kinyitottam a szemem, egy alvásból ébredtem épp. A számítógépem tárult a szemem elé, ami amúgy jobbra helyezkedik el az ágyamtól, és a monitoron az a felirat jelent meg "hogy hová tűnt a 4. dimenziónk?" (kérdőjel) Majd mikor hirtelen felkeltem és a lábam a padlót érte volna a víz alatt "lebegtem" de levegőt azt bátran vettem, nem féltem. Majd magam alá néztem, a víz aljára és vagy több 100, több ezer számítógép monitorja nézett vissza rám, szinte kivilágították az egész teret, mind hó fehér. Gondoltam odaúszok és megnézem mi ez az egész! Mire megindultam volna lefelé, újból az ágyamban fekszek! A monitoron ami előttem van ez a szöveg: ugye érthető? (kérdőjel) Mondom a gépnek: de mi? -sajnálom, én nem értelek! Majd ez a válasz íródott: "Ez egy álom, én ebben az időben létezem. Most te is!" És egyszerre csak fel akartam kelni, rájöttem hogy álom az egész! De mikor "felkeltem" kinyitom a szemem, ugyan az a helyzet, a gép ami előttem volt, a monitorra ez íródik: "Ha értenéd, akkor én nem írhatnék neked." Azonnal felkeltem, nem féltem, és nem is félek, de már vagy egy órája ezen rágódok. Szerintetek lehet ennek bármiféle jelentése?

2015. júl. 16. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
19%

Valószínűleg a szellemed, a lelked vagy éppen egy közeli ismerősöd megpróbált tudat alatt üzenni neked és ezzel felnyitni a szemedet, hogy több van mint amit gondolsz. Ebből pedig az látszik, hogy a harmadik szemed szinte már teljesen nyitva van, csak még tudatilag képtelen voltál befogadni és elfogadni ezt. Kicsit próbálj meg nagyobban gondolkozni és meditáció által felvenni a kapcsolatot a szellemeddel. Ez sokat segíthet.

Meditációs tipp: (Mindkettő esetében azzal a gondolattal álljál neki, hogy többet szeretnél tudni magadról és a mindenségről, illetve arról ami folyik a világban. Szeretnél kapcsolatba kerülni a szellemeddel és elfogadsz minden feltételt ami elé állítanak ennek érdekében (ha valóban érdekel).)


Becsukod a szemed és a lélegzetedre vagy a sötétségre amit csukot szemmel látsz, koncentrálsz. Én ezt használom jó ideje és beválik + a külső behatások ellenére is viszonylag zökkenőmentesen lehet elvégezni.

Ezzel szemben van az a módszer ami mély tudatállapotba visz le. Képzelj el egy lépcsőt, melynek 10 lépcsőfoka van. Indulj el ezen lefelé és elérsz egy mozgólépcsőhöz. Ez a mozgólépcső (amilyen sebességben neked megfelel) levisz egy mezőre/rétre/virágos rétre. Ha átkelsz a réten (ha át akarsz és úgy érzed át kell), akkor lesz még egy mozgólépcső ami egy tengerhez visz le. Ha ezen a ponton akarod a mélyebb részét elérni a tudatállapotnak akkor ereszkedj le a tenger aljára és feküdj le a tengerfenéken.

Ha tovább akarsz menni akkor a víz tetején sétálj keresztül és lesz még egy mozgólépcső (ez lehet, hogy le lesz zárva) és ha lemehetsz egy lávás területre fogsz érni. Kicsit mintha a pokol előtere lenne, de semmi köze hozzá. Tufás, gidres-gödrös lávapocsolyás terület ez (ha itt akarsz mélyre kerülni, akkor az egyik közeli kürtőbe ereszkedj le).

Ha véletlenül ezen is túlmehetsz és nincs lezárva a lépcső, akkor a következő szinten egy kis kápolna szerűség lesz. Ebben van egy oltár. (Egy ilyen kupolás, nyitott, pilléres megoldású épület ez.) Az oltár elmozdítható és egy csapóajtó lesz ott, de ezt még nem sikerült megnyitnom nekem.. még nem jött el az ideje. Eddig tudom a dolgokat.

(Ha visszakerülsz az elejére, vagy a te meditációd során eltűnik a rét, akkor csak engedd el a gondolatokat (hagyd, ,,hogy kilebegjenek a fejedből") és kerülj oda vissza ahol előtte voltál.

2015. júl. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha üzenni akarna nekem egy szellem, vagy a tudatom, egy ismerős, akkor mért ír olyat aminek nincs értelme?:)
2015. júl. 16. 20:45
 3/7 anonim ***** válasza:
de furcsa nekem is ilyen a szobám :O a falad nem kék véletlenül? meg az asztalon a monitor mellett nincs egy ventillátor?
2015. júl. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de én nem írtam le hogy milyen a szobám!:) Nem, nem kék a fal, és a számítógép asztalomon egy növény van, és a sólámpa. Meg a perifériák amik a számítógéphez tartoznak. De miből gondolod hogy ez fura? -Vagy hogy kapcsoltad ide hogy neked is hasonló lehet a szobád?:)
2015. júl. 16. 21:14
 5/7 anonim ***** válasza:
nem is tudom, csak ahogy így leírtad a számítógép elhelyezkedését meg az ágyat pont így néz ki az enyém is és nagyon vizionalizáltam, de lehet csak túl sokat gondoltam bele :/ :)
2015. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából a szobám akkora mint két kisebb' szoba, elég nagy. A tv-vel szemben van egy hatalmas kanapé, a szekrénysor két irányba a tv állványtól és jobbra a számítógépasztal, egy emeletes asztal, és az asztal-tól ismét jobbra meg az ágy ahol alszom! A lényeg hogy ez az álom annyira elgondolkodtató.. egyáltalán a kérdések hogy rajzolódhattak ki a fejemben? Vagy mik ezek az értelmetlen kérdések?:) Ezt soha nem felejtem el az tuti.
2015. júl. 16. 21:23
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Ez csak egy egyszerű álom volt kérdező!

Pihentesd a fejed többet és szüneteltesd a filmeket.

2015. júl. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!