Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álmok! Mit gondolto...

Visszatérő álmok! Mit gondoltok? Vélemények! Jelentés

Figyelt kérdés

Először is, azzal kezdeném, hogy nekem is van egy egész jó ötletem azzal kapcsolatban, hogy mit szimbolizál, de szeretném megtudni a ti véleményeteket is. Na de nem pazarlom tovább az időtöket, itt is van:

Majdnem minden álmom ugyanezt a témát követi. Általában egy kis csapat (4-8 fő) tagja vagyok, de néha csak én vagyok. Van egy gonosz ember, aki leigázta a területet , vagy csak nekem kell valami elől mindenképpen menekülnöm, ez sose pontos. És szóval ott futkározunk mindennek a közepén, úgy, hogy ne fogjanak el. Vagy köteleken lendülünk mind pókember, vagy esetleg görkorcsolyával szeljük a várost, a lényeg mindig ugyanaz. Általában nagyon frusztráló, még érezni is szoktam a fáradságot, és talán ez benne a fő "eleme", erről szól igazából. Néha el is kapnak és akkor vagy ott végződik, vagy csak megy tovább a végtelenségig. Annyira komplex tud időnként lenni, és annyira sokáig tart/sok dolog történik, hogy amikor felkelek, úgy vagyok, hogy: Wow! Ez itt a valóság? (mármint az igazi világra mondom, és bocsi, ha rosszul fogalmazok :) Főleg akkor, ha a cselekmény kicsit valószerűbb és mondjuk ebben az "univerzumban" van. Akkor gyakran előfordul, hogy egy-két napra vagyok a jelentől és valamit rosszul csinálok vagy esetleg elfelejtek, illetve kések vele. Ilyenkor felkelni általában megnyugtató, bár néha így is csak órák után jövök rá, hogy milyen nap van.

Oké, szerintem jöhet az-

Elemzés:

Mint korább mondtam, fő eleme a bujdosás akcióval keverve, talán olyasmi mint egy kémfilmben (nem mintha egyet is láttam volna). Talán arról szólhat, hogy sok stressz ér, valószínűleg arról szól, hogy nem tudok dolgokat időben megcsinálni. Ezt tovább bizonyítja az, hogy néha szó szerint azt álmodom. Mindezek mellett az akció rész azt is jelentheti, hogy szeretem a nagyon aktív tevékenységeket, illetve elégedett vagyok a teljesítményemmel. (főleg, ha álmomban nem "vesztek") Amikor arról álmodok, hogy valami nincs meg időben az egy egyértelmű figyelmeztetés arra, hogy nehogy elfelejtsem. (igen néha pontosan arról álmodok amit meg kell tennem. köszönöm agy:) Az, hogy néha nagyon komplex/értelmes (nem kell "valósághűnek" lennie ahoz, hogy el lehessen hinni az a valóság, csak értelem kell) csupán annyit tesz, hogy jó a fantáziám :D

Összességében nagyon szeretem ezeket az álmokat, bármi történik bennük, és nagyon szórakoztató felidézni őket.

Na, mit gondoltok? Egyetértetek? Az én elemzésem nem volt nagyon pontos, nektek biztos jobb ötleteitek vannak.

Vannak még megválaszolatlan kérdések, például:

Miért van egy "gonosz" ember az álomban?

Legyetek szívesek válaszolni és véleményezni az álmomat.



2015. júl. 23. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit úgy érezhetetld versenyt futsz az idővel. A sok stresz üldözésbe vetül át az álmaidban. Tudod hogy másokat is nyomasztja ez a teher . A gonosz talán az összegyült düh, tehetetlenség, stresz (stb) megtestesíttője, vagy egy rád nyomást gyakoroló személy pl: főnök, tanár. Az álmok legtöbször a valóság tudatalatti letükröződése szóval ha mgpróbálsz a mindennapjaidban kiálni magadért, időben befejezni a dolgaid valószínűleg az álmod is változik abbamarad. Csak próbálj meg rájönni hogy a valóságban mi az a mozzanat ami ezt kiválthatja!

Remélem segíthettem!:)

2015. júl. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!