Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Folyamatosan visszatérő álom....

Folyamatosan visszatérő álom. Mérlegelni sem tudom már, hogy rossz e vagy jó. Vélemények? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az az álom, hogy mindig menekülök. Fogalmam sincs, hogy ki elől, de menekülök, tudok repülni, de madarak is (hol holló, hol egy varjú) segítenek, van amikor egy krokodil is, ha van víz a közelben. A leszállás nem mindig sikerül és zuhanás után elég csúnyán megsérülök. Általában a két kis tesómat védem/menekítem (mindig el akarnak választani minket az álomba, és bántani akarják őket) Ha pedig ők nincsenek benne, akkor egy fiúval találkozok, aki segít nekem. Ez egy 1 éve mindig visszatérő álom, és már nagyon rossz..

A fura az benne, hogy az álmomba szerelmes is leszek abba a fiúba, mikor a valóságban van barátom. Bár sokszor tesz olyanokat amikkel nagyon megbánt...


2011. febr. 18. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Úgy gondolom, ez az álom majd jelenteni fog az életedben valamit, de ezt senki sem fogja tudni sosem.:) Csak a Jóisten:D!


Ahogy én elgondoltam, vannak bennt nagyon szép, de borzalmas dolgok is.


Aggaszt valami?

2011. febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Majd én megfejtem :D


Az álmod azt mutatja, a szüleidben nem nagyon bízol, s nem tudsz rájuk támaszkodni...A kistesóiddal is te foglalkozol a legtöbbet talán...Vmi nagy probléma állhat a háttérben, ami elől meg akarod óvni a testvéreidet... Egy idegentől tudsz csak segítséget kérni,mert jelenleg nincs olyan ember az életedben,akitől segítséget várhatnál..viszont nagy szükséged lenne vkire mind lelkileg,mind testileg... A barátodban sem bízol már úgy,mint régen.. Megbízható,megértő,új barátokra kell találnod,s lehet egy új párt is kereshetnél...


:DDDD Nem tom mi ez csak úgy kijött belőlem..

2011. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat (:

Hát igen elég sűrűn aggaszt sok minden. A barátom úgy kezel, mintha a tulajdona lennék, nem igazán enged egyedül buliba, és nincs egyetlen olyan barátom sem akivel úgy rendesen el tudnék beszélgetni. Elég zárkózott lettem emiatt. És nemigazán tudok se a szüleim felé lépni, hogy hé figyeljetek rám, se a barátom felé nem tudok, hogy legyen kicsit megértőbb..

2011. febr. 18. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, de hány éves is vagy?
2012. nov. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te hiszel az álmokban, hogy jelentenek valamit?
2012. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!