Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az exemmel álmodtam, ez mit...

Az exemmel álmodtam, ez mit jelent, hogy még szeretem?

Figyelt kérdés
Erorikus álom volt, nagyon jó volt, mégis bűntudatom volt, mikor felébrettem..

2015. júl. 23. 19:07
 1/8 A kérdező kommentje:
*erotikus
2015. júl. 23. 19:09
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak megszoktad hogy eddig vele csináltad és azért. Jelenleg mást nem tudtál még odaképzelni. Vagy régebben szakítottatok?
2015. júl. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nemrég szakítottunk.
2015. júl. 23. 19:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert ki vagy éhezve. Szerintem.
2015. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem az amit írtam.
2015. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 FüligJimmy88 ***** válasza:
Az öregem 60 éves, 34 éve vette el anyámat és a múltkor mondta, hogy a mai napig szokott néha az első szerelméről álmodni. De ez csak egy példa. Azt hogy szereted-e azt te érzed, általában olyasmiről szoktak szólni az álmok amik tudat alatt (vagy tudatosan) foglalkoztatnak. De az hogy foglalkoztat nem feltétlenül jelenti azt hogy szereted. De persze lehet hogy mégis. Mondom, te érzed.
2015. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Csak az agyad szórakozik. Azt, hogy hiányzik-e azt Te tudod csak eldönteni. Gondolom jó volt vele, de volt és ennyi.
2015. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. júl. 24. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!