Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Barátnőmmel 7 év után különmentünk vagyis kidobott. Én még szeretem mindig Olyat már álmodtam 2x is hogy kibékültünk (tök jó volt csak az ébredés nem)

Figyelt kérdés

De ma azt álmodtam hogy bántom de csak kézzel (pofon) hanem ha jól emlékszem kalapáccsal vagy hús klopfolóval szétvertem a kezét.....

Soha nem bántottam és nem is tudnám bántani.

Reggel egy kicsit megijedtem.

Amúgy normális vagyok teljesen


2012. júl. 7. 15:39
 1/5 A kérdező kommentje:
*de nem csak kézzel* bocs.
2012. júl. 7. 15:44
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy nagyon hiányzik neked.

Azért bántottad, mert annyira szereted, hogy nem akarod, hogy másé is legyen. Vagy megbüntetted azért, amiért kidobott. Vagy vissza akartad adni neki azt a fájdalmat, amit okozott neked.

A tudatalattid próbál segíteni neked feldolgozni az esetet.

Biztosan reménykedtél, de sajnos ez nem azt jelenti, hogy újra összejöttök :(

2012. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy nem akarom hogy másé legyen de akkor is ez az álom egy kicsit durva.
2012. júl. 7. 15:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előző voltam.

Addig jó, amíg csak álom. Próbáld meg túltenni magad. Nagyon nehéz, tudom.

Annak idején engem is kiraktak. Igaz, "csak" 3 év után, de még most is fáj, ha őrá gondolok. Pedig már más menyasszonya vagyok, és boldog is vagyok. :)

De az a seb... Fájni fog sokáig...

2012. júl. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy élőben megtenném.

Nem vagyok pszichopata.

Amúgy nagyon ritkán találkozunk.

2012. júl. 7. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!