Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van ez? Miért álmodok...

Miért van ez? Miért álmodok mindig ilyeneket? Többi lent

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött, hogy azt álmodtam, hogy mikor sétálok a parkban, mögöttem egy kislány, őt valaki egy fához szorítja, és elrabolja. Én elfutok, szólok a szüleimnek. Valahogy kiderül, hogy nála van egy atombomba (XD) de az oroszok bombázzák le magyarországot, mégis valamiért. Apukámmal megyünk a pincébe, egy csomó emberrel. Ők mosolyogva (minden szülő) nyugtat, hogy semmi gond nem lesz. Aztán mégsem tobják le. Aztán valami nagyon jó történik, jól érzem magam, tehát happy end.


A másik fontos, hogy szintén bombázni akarnak, de még nem. Aztán apukámat (megint apukám, megint bomba) besorozzák, és a mosolygova, boldogan megy. Aztán megszólalnak a szirénák, mi bemegyünk a pincébe ilyedten. De nem bombáznak. Aztán látok egy katonát, megkérdezem, miért volt ez, Ő erre; Olyan rossz volt az állapot, hogy azt hittük bombázni fognak. Ezért előre jeleztünk.


Tehát, amik mindig benne voltak: Bomba, apa, katona

Nem értem miért van ez, segítenétek?

Ha ez fontos: szüleim elváltak, nem viselt meg, mert sokszor találkoztam apukámmal.



2015. júl. 27. 20:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzátartozik: A bomba ledobása előtt feébredtem. Tudom, ne m volt nagy szám, de pityeregtem is, annyira megijedtem (mert már történt olyan: hogy néha, úgy ahoogy volt megtörtént az eset. Persze, aztán eszembe jutott, hogy nem lehet, mert azok rövidek és hangtalanok szoktak lenni) hogy piyteregtem. Aztán visszaadlutam, és ott folytatódott, ahol abbahagytam.
2015. júl. 27. 21:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs mélyebb értelme a válás megviselt még ha sokszor is látod apukádat . A többi erős fantáziára utal tehát ennyi
2015. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nat001 válasza:

Kedves Kérdező! :-)

Szerintem is a válás lehet az oka…

És ne ijedj meg az álmok miatt! Ezek csak képek, amik az agyadban játszódnak le. Hogyha már annyira félsz, hogy hirtelen felébredsz, akkor képzeld el úgy a történetet, hogy te egy hős vagy, vagy ilyesmi, és próbált elhitetni magaddal, hogy ott senki sem bánthat ( mert ez tényleg igaz). Esetleg próbáld meg valahogy elterelni a figyelmed, például egy jó könyvel. :-)

2015. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. júl. 28. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!