Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Theazombiee kérdése:

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
Az osztályteremben vagyok, éppen a helyemre indulok, amikor egyszer csak elkezd szúrni a szívem. Egyből odakapok, mindenki csodálkozik, hogy mégis mit csinálok. Aztán a földre hullok. Jön az osztályfőnök, észreveszi, hogy nincs pulzusom, ezért hívja a mentőket. Újra élesztenek, de több, mint két percig halott vagyok. Az újraélesztés sikeres. Felkelek, minden rendben, de nincs szívverésem. Élek, de a szívem nem működik. Mint ha misem történt volna odasétálok a táskámhoz. Itt felkeltem.

2015. aug. 12. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl sok Dr. House-t nézel......
2015. aug. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, nem. :D Régen néztem csak egy-két részt.

Valami más?

2015. aug. 12. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell túl sokat se nézz ahhoz, hogy ilyet álmodj... amúgy meg az álmok úgy sem jelentenek semmit, csak ha egyszer láttál már valamit, azt megálmodhatod....
2015. aug. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Örök tűz válasza:
Nekem az jön le belőle, hogy vannak olyan tudatalatti problémáid, amiktől úgy érzed, hogy csak simán vagy a világban.
2015. aug. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!