Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ha előbb leszid,...

Mit jelenthet ha előbb leszid, majd körberajzol az ujjával?

Figyelt kérdés
Nagyon fura álmom volt. A közvetlen felettesem előbb leszid, majd számonkér, fenyeget míg legvégül kioktat és az egész testem körül egy vonalat ír az ujjával. Erre ébredtem fel. Ritkán emlékszem az álmaimra de ez most valamiért felkavart. Vélemény?
2015. aug. 16. 21:55
 1/4 anonim válasza:
Meg akar ölni, előzd meg.
2015. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem azt jelenti, hogy kicsit félsz a főnöködtől. Ha valami nem tetszik neki és szóvá teszi, akkor ne vedd személyeskedésnek, próbáld *csak* a szakmai részét nézni.
2015. aug. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. aug. 17. 01:33
 4/4 anonim válasza:

Az, hogy körberajzolt, tényleg azt jelenti, hogy meg akart ölni, ártani akart neked (az álmodban).

Persze ez a valóságban kizárható, az elme sokszor eltorzítja és felnagyítja az érzelmeinket az álmok során. De az álmok nem ok nélkül olyanok, amilyenek, csak sokszor annyira a tudatalattiból táplálkoznak, hogy nem tudjuk megmagyarázni. A valóságban szinte biztos, hogy van a főnöködben valami, amit nem kedvelsz, és ez zavar is téged. Gondolkozzál el rajta, hogy mi lehet ez, és nevezd meg pontosan. Ne egy általános megállapítást tegyél (pl. szigorú, bunkó, stb.), hanem minél konkrétabbat. Ha ezt a valamit megnevezed, tudatosítod, akkor tudni fogod, hogy a való életben hogyan kezeld, és valószínűleg nem fogsz álmodni vele többet ezzel kapcsolatban. Jelenleg inkább a tudatalattid érzékeli ezt a valamit, a racionális éned nem eléggé.

2015. aug. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!